Juniori: Krosa komisijas pārstāvji līmenī OAA atlasē!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.04.2012
08:01

Ceturtdien tika paziņoti 2012. gada Okartes Autosporta Akadēmijas audzēkņi, kuru vidū ir vairāki autokrosa, rallijkrosa un folkreisa pārstāvji. No pieteiktajiem vairāk nekā 30 dalībniekiem šoreiz žūrija jau sākotnēji izvēlējās 21 pretendentu, turklāt pērnā gada finālā iekļuvušie šajā pulkā nonāca ārpus konkursa. Sajūsmina, ka cīņu par bezmaksas startu Latvijas rallija čempionātā uzsāks vismaz pieci mūsējie.

No Krosa komisijas pārstāvjiem kā pērnie finālisti dalībnieku pulkā iekļuvuši Reinis Nitišs un Dāvis Tobiass, kuri abi šogad startēs rallijkrosā. Atkārtotu mēģinājumu OAA projektā veiks folkreisa braucējs Sandis Džeriņš, kuram pērn neizdevās tikt finālā ļoti sarežģītas vasaras sezonas dēļ – vienā no posmiem viņš avārijā iznīcināja savu pirmo folkreisa mašīnu, savukārt treniņos tika „uzveikts” arī no Renāra Ēķa iepirktais auto. Līdz ar to Sandis palika bez tehnikas un, attiecīgi, rezultātiem, kas veido nozīmīgu vērtējuma daļu OAA konkursā.

No krosa arī divi OAA debitanti – cīņām pieteicies un kvalificējies 2000 Super klases braucējs Toms Ziedāns, kurš šogad ir viens no krosa Latvijas čempiontitula pretendentiem. Savā pieteikuma vēstījumā Toms ziņo arī par dalību rallijkrosā, kas ir vēl viena laba ziņa. OAA pasākumā kvalificējies arī viens no daudzsološākajiem folkreisa braucējiem Rūdolfs Bogens, kurš ir spēcīgs gan tehnikas gatavošanas, gan braukšanas ziņā. Neoficiāla informācija liecina, ka Rūdolfs atstājis ļoti labu iespaidu uz OAA žūriju, jau iepriekš esot labi sagatavojies gaidāmajām pārrunām.

Interesanti, ka OAA gatavojas debitēt jelgavnieks, kartinga un pāris gadījumos arī folkreisa braucējs Kristaps Gasparovičs. Savā pieteikuma runā Kristaps uzrādījis, ka šogad startēs supersprintā un, kas patīkami, arī folkreisa sacīkstēs.

Lai mūsējiem veicas! Lai gan uzvara OAA projektā nozīmē krosa sportistu aiziešanu uz citu disciplīnu, nevienam no minētajiem nav žēl novēlēt tik spilgtu karjeras attīstību!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv