Juniori: Kroskarti dodas uz Igauniju

Viesturs Saukāns  09.05.2012 17:03 0

Svētdien Laitses trasē pie Tallinas kopā ar Igaunijas superkrosa posmu notiks arī Latvijas CK 125 kroskartu otrais posms. Uz cīņu dosies pieci Latvijas dalībnieki. Smiltenē startējušie Viesturs Kalniņš, Emīls Misiņš, Ingus Beļakovs un Liene Sproģe cīnīsies CK 125 klasē, savukārt kroskartos titulētais Dāvis Tobiass plāno debitēt 650 kub. cm klasē.

Četru sportistu dalība CK 125 ieskaitē atkal sola posmu bez Latvijas čempionāta punktiem. Tomēr Krosa komisija plāno arī no šādām sacīkstēm veidot kopvērtējumu un, ja Latvijas čempionāta nosacījumus klasei neizdodas sezonas laikā izpildīt, būs rezultāti, no kuriem veidot Latvijas kausa ieskaiti. Šī ir jauniešu klase, tāpēc to likvidēt nebūtu stratēģiski pareizi, drīzāk jāveicina tās attīstība.

Arī ar dalībniekiem situācija sezonas laikā varētu kļūt pozitīvāka. Uz ģeogrāfiski tuvākiem posmiem uz starta gaidāma Ingus Ramata atgriešanās, savukārt pērnā gada NEZ Ziemeļeiropas čempiona Dāvja Tobiasa kartu iegādājies rallija un citu autosporta veidu speciālists Artūrs Priednieks, kurš, iesējams, jau nākamajā posmā izvedīs uz starta savu junioru. Jaunietim, starp citu, jau ir zināma kartinga pieredze, tāpēc, tāpat kā Tobiass, šobrīd arī Beļakovs un citi, var uzrādīt strauju progresu. Priedniekam nav svešas arī motosporta lietas, tāpēc tehnikas uzturēšana līmenī bažas nerada. Artūrs arī neslēpj visai ātri dēlu pieteikt startam kādā no šā gada NEZ CK 125 posmiem.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***