Juniori: Kroskartiem arī Latvijas čempionāta posms

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.07.2011
13:22

Nedēļas nogalē Rīgā notiekošais NEZ kroskartu čempionāta pirmais posms būs arī Latvijas CK 125 klases čempionāta trešā sacīkste, pēc kuras seriāls būs sasniedzis vidu. Pašlaik kopvērtējuma vadībā atrodas Dzintars Ramats. Tiesa, kroskarti punktus saņēmuši tikai vienā no diviem posmiem.

Pirmajā posmā Brenguļos uz starta izgāja tikai divi sportisti – Liens Sproģe uzveica Emīlu Misiņu. Lai arī bija tikai divi sportisti, cīņa, kas interesanti, bija neticami spraiga.

Otrais posms 333 trasē pulcēja jau sešus dalībniekus. Dzintars Ramats bija pārliecinoši ātrāks par visiem sekotājiem. Viņam līdzi netika arī pēdējo gadu vicečempions Dāvis Tobiass, turklāt Dāvis finālā izstājās.

Rīt un parīt Rīgā CK 125 klasē uz starta gatavojas iziet deviņi dalībnieki – bez sešiem Latvijas braucējiem arī krievs Aleksandrs Šengeļja un norvēģis Karls Henriks. Ārzemnieki gan Latvijas čempionāta punktus negūs, tāpēc visu savā starpā sadalīs latviešu jaunieši.

Spriežot pēc 333 trasē redzētā, Dzintars Ramats saglabās galvenā favorīta statusu. Savukārt viņa nopietnākie konkurenti, šķiet, būs jaunākais brālis Ingus Ramats, Dāvis Tobiass un Emīls Misiņš.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv