Juniori: Kroskartu braucējiem sāpīgs pirmais posms

Viesturs Saukāns  16.05.2017 20:13 0

Pirmais NEZ Kroskartu posms Zviedrijā Latvijas sportistiem izvērtās neveiksmīgs. Pēc pirmās dienas neveiksmēm, par kurām ziņojām sestdien, sekoja ne mazāk sāpīga izšķirošā diena.

CK 125 klasē Robertam Vītolam tika piešķirts melnais karogs par konkurenta it kā stumšanu, lai gan Latvijas komanda bija pārliecināta, ka notika divu braucēju cīņa sāns pie sāna. Protests no latviešiem netika pieņemts, jo tiesneši tāpat lēmumu nemainīšot.

Roberts Vītols skaidro: “Mums Hēljesa jau otro gadu pēc kārtas ir neveiksmīga. Pirmajā kvalifikācijā avārija, otrajā sīvi spēkojos par pirmo vietu, finišā otrais. Otrajā dienā trešajā kvalifikācijā cīnījos par otro vietu, pēc kā saņēmu izslēgšanu no brauciena. Mūsu komanda un pārējie latvieši ne klātienē, ne video neredzēja neko tādu, par ko būtu jāsaņem melnais karogs! Tiesnesis noraidīja mūsu vēlmi rakstīt protestu, sakot, ka tas ir bezjēdzīgi, jo es konkurentu brauciena laikā esot bakstījis vairāk nekā desmit reizes! No manis kā braucēja viedokļa tas būtu diezgan neiedomājami.”

CK 250 klasē Ingus Beļakovs pēc kvalifikācijas nonāca D finālā, kurā guva uzvaru, nodrošinot vietu C finālā. Taču tālāk par šo braucienu Ingus netiek. Dāvim Tobiasam sacīkste noslēdzas D finālā.

Interesanti, ka ar LAF licenci startējošais Jakobs Lisengs CK 250 klasē izcīna uzvaru – vājš mierinājums, bet fakts paliek fakts.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***