Juniori: Latvijas kroskartu komanda turpina cīņu Dānijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.06.2014
11:01

NEZ Kroskartu komanda aizvadīs NEZ Kroskartu čempionāta otro posmu Dānijā, Nisumas trasē. Komanda jau ieradusies Nisumā, un pārsteigti ziņo par ievērojamām latviešiem zināmās trases izmaiņām. Pirms sacīkstes komandas braucējiem Ingum Beļakovam, Marko Priedniekam un Dāvim Tobiasam ir plāni, kurus katrs vēlas realizēt.

Kopumā Dānijā pieteikušies startam 66 kroskartu braucēji, vēlreiz apliecinot, ka šis sporta veids NEZ apcirkņos kļuvis par vadošo no visām komisijām.

Superšovs  gaidāms CK125, jo ir pieteikušies 27 dalībnieki. No Zviedrijas posma Dāniju apmeklēs visi stiprākie šā brīža braucēji – Isaks Nordstrēms,, Liams Andersns, Nikolajs Haldammens, Zviedrijas posma uzvarētājs Jakobs Lisengs un Olivers Solbergs. Beidzot ir pieteikušies arī trīs Somijas pārstāvji, kas kārtējo reizi apliecina ka seriāls attīstās un gūst lielu popularitāti braucēju vidū.

Komandas menedžeris Jānis Beļakovs: „Gaidāma kārtējā ļoti interesantā cīņa, kas priecē mūs kā dalībniekus, jo tādā konkurencē ir patiess prieks startēt! Pēc Zviedrijas tika novērstas tehniskās ķibeles, kas pārvilka strīpu Ingusa fantastiskajam finālam. Viņš pats saka, ka ir dubultnikns, lai cīnītos par uzvaru. Nesen viņš pateica interesantu frāzi:  „Ar katru zaudējumu Tu gūsti lielu pieredzi, un tas Tevi vēl vairāk dzen uz priekšu, lai uzvarētu!” Marko arī ir kaujas gatavībā un Zviedrijas kļūme ir novērsta. Tā izrādījās banāli vienkārša — tika lietota nepareiza 2t dzinēju eļļa, kas nu ir aizstāta ar eļļu, ko lietoja pirms tam. Vecās pārbaudītās vērtības ir tās labākās! CK650 Dāvim ir labas izredzes Zviedrijas posmu norakstīt kā šīs sezonas sliktāko posmu (no četriem posmiem vērtē trīs labākos), un šeit kompensēt un gūt vērtīgus kopvērtējuma punktus. Tas dos iespēju cīnīties par NEZ kopvērtējumu Norvēģijas un Somijas posmos, jo tur noteikti būs līdzvērtīgs dalībnieku skaits kā Zviedrijā.”

Autocross.lv informēs par latviešu cīņām Dānijā!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv