Juniori: Lebester Racing ar Zviedrijas startu apmierināti

Viesturs Saukāns  08.07.2012 17:33 2

Noslēdzies NEZ kroskartu čempionāta pirmais posms Estmarksas trasē Zviedrijā. Sestdien NEZ posmā Latvijas sportisti iekļuva savu klašu C finālos (pilni rezultāti vēl jāgaida). CK 125 klasē Ingus Beļakovs guva priekšpēdējo C fināla vietu, cīnoties ar degvielas padeves problēmām. Marko Priednieks šajā braucienā pēdējais. Dāvis Tobiass CK 650 klasē C finālā guva 5. vietu. Šobrīd nav skaidrs, kuras pozīcijas tās ir posma kopvērtējumā.

Svētdien trijotne aizvadīja zviedru nacionālo sprinta kausu. 24 dalībnieku konkurencē Beļakovs guva 12. vietu, bet Priednieks – 21. CK 650 klasē 17 dalībnieku konkurencē Tobiass septītais.

Komanda ar nedēļas nogali ļoti apmierināta, jo tiks atrisinātas dienas gaitā radušās problēmas un sasniegti finālbraucieni.

Par braucēju gala rezultātiem un veiksmēm un neveiksmēm – drīzumā.

  • hhhh

    Nākošajā rakstā par Nez 15. jūlijā, noteikti būs, ka Beļakovs tika diskvalificēts ‘trases tiesnešu dēļ, jo viņi nepareizu apļu skaitu rādīja’. Pff.

    • Liene, kas ar Tevi? Tieši tā arī bija, ir oficiāls galvenā tiesneša lēmums, ka galvenais tiesnesis par šo kļūdu oficiāli atvainojas sportistam. Tā kļūda tiešām bija, paši visu redzējāt.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***