Juniori: LIVE (Sv.15:20): Beļakovs un Priednieks Zviedrijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
14.09.2012
20:44

Šajā nedēļas nogalē Ingus Beļakovs un Marko Priednieks devušies uz pēdējo Skandināvijas kroskartu posmu. Sacīkste notiks Vasteras trasē, kas ir 60 km no Stokhomlas.

Sv.,15:20: Komanda precizē, ka Beļalovs sestdien guvis septīto, nevis astoto vietu. Savukārt šodien supersprinta formāta cīņā abi jaunieši startējuši līmenī – Ingus guvis piekto vietu, Marko – 12. pozīciju.

19:00: Ingus Beļakovs A finālā no starta izvirzījās vadībā, taču pirmajā līkumā nedaudz izslīdēja, tāpēc nolēma doties Džokera aplī. Stratēģiski tas nebija pareizi, tomēr, jebkurā gadījumā, lielajā konkurencē septītā vieta ir lielisks rezultāts. Marko Priednieks B finālā spēkojās par otro un trešo vietu. Sagriešanās gan šo cīņu izbeidza un Marko finišēja pēdējais šajā braucienā. Komanda kopumā ar sniegumu ir vairāk nekā apmierināta, sevišķi spilgti aizvadīta kvalifikācija. Malači!

15:00: Otrajā braucienā Beļakovs sasniedz otro vietu, tomēr, kā atzīst komanda, pieļauj pārāk daudz braukšanas kļūdu. Priednieks aizvada cīņām bagātu braucienu, savā grupā sasniedzot trešo vietu. Priekšā vēl viena kvalifikācijas sērija, pēc kuras kļūs zināms, vai latviešu puikas iekļūs kādā no fināliem.

13:25: Pirmajā kvalifikācijā Beļakovs spraigā cīņā sasniedzis uzvaru savā grupā. Priednieks ar nelielu kontaktcīņu pēc starta nonāk otrajā vietā, šo pozīciju arī noturot līdz finišam.

11:55: Noslēgušies brīvie treniņi. Ingus un Artūrs mācās trasi, tāpēc atklājas vairākas braukšanas kļūdas, pie kurām vēl būs jāstrādā.

10:30: Lebester Racing komanda ziņo, ka tehniskā pārbaude izieta bez starpgadījumiem, bet braucēji ir gatavi cīņām.

00:00: Sestdien sacīkstes ir ierastajā rallijkrosa formātā, bet svētdien būs supersprinata kausa izcīņas fināls. Kopā ir pieteikušies 84 sportisti, 19 no tiem ir jauniešu CK125 klasē, kas sola spraigu konkurenci. Otrajā dienā supersprinta sacīkstes šoreiz būs interesantas, jo sacīkstes tiek veidotas kā paralēlās braukšanas sacensības pēc izslēgšanas principa. Kā teica korskartu tēvs un izgudrotājs norvēģis Geirs Iversens, tad šīs esot vienas no interesantākajām sacīkstēm Skandināvijā.

Kā ierasts dalībnieku pulkā būs arī titulēto rallistu Solbergu dēli, kas pēdējos gados ir strauji popularizējis šo sporta veidu Skandināvijā.

Dalībnieku sastāvs

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv