Juniori: NEZ kroskarti sasniedz nebijušus augstumus

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.11.2013
13:23

Šķiet, par pēdējo gadu veiksmīgāko NEZ sistēmas komisiju jāuzskata NEZ kroskartu kolektīvs. Komisijas darbība pāris gadu laikā ievērojami palielinājusi dalībnieku skaitu visās klasēs, turklāt, kas īpaši svarīgi, iesaistītajās valstīs, arī Latvijā, visu kroskartu klašu tehniskie noteikumi ir vienādi (ar minimālām niansēm), kas nozīmē, ka sportistu migrācija no valsts un valsti ir maksimāli vienkārša tehnikas sagatavošanas ziņā, arī kopīgie starptautiskie mači aizvadāmi bez grūtībām.

Gluži kā rallijkrosā, arī kroskartu saimniecībā bija īpaši sarežģīti izveidot 2014. gada sacensību kalendāru. Lai gan bija paredzēts kalendārā iekļaut ne mazāk par pieciem posmiem, bet Latvijas puses pārstāvis Jānis Beļakovs aktīvi kombinēja iespējas posmus rīkot kopā ar NEZ rallijkrosa Lietuvas un Latvijas sacensībām, nācās piedzīvot dažas sakāves šajā sakarā. Valstu nacionālo seriālu kalendāri un citas nianses neļaus NEZ kroskartu čempionātam ierasties Baltijā, bet posmu skaits – četri.

Seriāls sāksies ar sacīksti Zviedrijā 7. jūnijā, turpināsies ar Dānijas posmu 21. un 22. jūnijā (vienīgais posms kopā ar NEZ rallijkrosu), sekos posms Norvēģijā 2. augustā un 14. septembrī Somijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv