Juniori: NEZ Kroskartu čempionātā visi latvieši top-10!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.09.2016
11:11

Lai gan Latvijas sportistiem Beatei Klipai, Ingum Beļakovam un Robertam Vītolam šā gada sezona NEZ Ziemeļeiropas kroskartu čempionātā bija sarežģīta, visi trīs katrs savā klasē guvuši vietas kopvērtējuma vadošajā desmitniekā.

Četros posmos aizvadītais seriāls izcēlās ar joprojām augošu dalībnieku skaitu gan posmos, gan čempionātā kopumā. Tas jo vairāk paaugstina latviešu rezultātu vērtību.

Jaunajā Xtreme klasē Beate Klipa, aizvadot debijas sezonu NEZ pēc čempiontituliem Latvijas autokrosā, sasniedza kopvērtējuma devīto vietu 38 dalībnieku konkurencē. Sev jaunajā disciplīnā Beate fragmentāri demonstrēja izcilu sniegumu, taču pagaidām to neizdevās pārvērst spožā rezultātā atsevišķu neveiksmju dēļ. Līdzīgi CK 250 klasē klājās arī Ingum Beļakovam, kurš droši var pretendēt uz klases vadošajām pozīcijām, taču sezona kopumā uzskatāma par nosacīti veiksmīgu dažādu likstu dēļ. Beļakova pārstāvētajā klasē sezonas laikā startējis 41 dalībnieks, bet latvietis, klasē aizvadot pirmo sezonu pēc CK 125 klases karjeras, guva septīto vietu.

Par sezonas atklājumu var uzskatīt Robertu Vītolu, kuram šī bija debijas sezona NEZ čempionātā un faktiski pirmā pilnā sezona kroskartos vispār. Roberts 58 dalībnieku konkurencē guva septīto vietu, tiekot finālā trijos no četriem seriāla posmiem. Lai arī rezultāts ir augstvērtīgs, komandai pat palikusi sajūta, ka vieta kopvērtējumā varēja būt krietni augstāka.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv