Juniori: OAA Top-7 arī Rūdolfs Bogens un Reinis Nitišs!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.08.2012
13:32

Divi galvenie Krosa komisijas favorīti Reinis Nitišs un Rūdolfs Bogens veiksmīgi aizvadījuši OKartes Autosporta Akadēmijas otro atlases kārtu, iekļūstot jauno autosportistu konkursa finālā. Abi turpinās cīņu, lai sasniegtu galveno valvu – apmaksātu startu 2013. gada Latvijas rallija čempionātā ar Ford Fiesta R2 automašīnu.

Šogad OAA finālā spēkosies astoņi dalībnieki. Septiņi izvēlēti pēc trešdien aizvadītās otrās atlases kārtas, savukārt astoto finālistu noteiks līdzjutēju balsojums. Tas nozīmē, ka teorētiski cerības ir arī Sandim Džeriņam, Dāvim Tobiasam un Tomam Ziedānam, kuri arī pārstāvēju krosa kolektīvu OAA konkursā.

Katram sportistam kopumā bija jāveic trīs braucieni, pēc kuriem žūrija devās apspriesties, lai ievēlētu šī gada finālistus. Tika nolemts, ka otrajā atlases kārtā vislabāk sevi pierādījuši un finālam kvalificējušies sekojoši autosportisti: Ģirts Vītiņš (startē rallijsprintā), Kristaps Feldmanis (supersprints), Emīls Blūms (rallijsprints), Rūdolfs Bogens (folkreiss), Oto Patmalnieks (supersprints), Edgars Grīnītis (supersprints) un Reinis Nitišs (rallijkross).

Visi finālisti „Mūsas” trasē izmēģināja rallija Ford Fiesta R2 automašīnu, turklāt jaunieši tika informēti, ka viņu uzrādītais rezultāts jau tiks ņemts vērā startējot finālā 29.septembrī Jūrmalā, „Rallija Latvija” laikā. Visātrāko laiku ar rallija automašīnu uzrādīja Reinis Nitišs, par sekundi apsteidzot Ģirtu Vītiņu. Tikai dažas desmitdaļas Vītiņam piekāpās Emīls Blūms, bet ceturtais labākais laiks bija pa spēkam Oto Patmalniekam. Sava brauciena pēdējā līkumā atraktīvu rodeo nodemonstrēja Kristaps Feldmanis, par mata tiesu izglābjoties no kūleņa. Viņam piektais laiks. Sestais rezultāts Edgaram Grīnītim, septītais Rūdolfam Bogenam.

„Visi jaunieši savā starpā vēl mačosies 29.septembrī Jūrmalā, kur arī noskaidrosim šī gada OKartes Autosporta Akadēmijas uzvarētāju. Līdz 15.septembrim mājas lapā www.autoakademija.lv notiek balsošana par skatītāju favorītu, un balsojuma uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties finālā un cīnīties par lielo balvu. Gluži kā pērn, arī šogad OKartes Autosporta Akadēmijas uzvarētājs balvā iegūs apmaksātu sezonu Latvijas rallija čempionātā ar Ford Fiesta R2 automašīnu!,” atgādina OKartes Autosporta Akadēmijas vadītājs Dainars Dambergs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv