Juniori: Ramats nostiprinās čempionāta vadībā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.08.2011
13:45

Latvijas CK 125 kroskartu čempionāta trešajā posmā Rīgā uzvaru nacionālā seriāla ieskaitē sasniedza Dzintars Ramats. Otrā uzvara pēc kārtas ļāvusi pērnajam bronzas medaļniekam nostiprināties čempionāta līderpozīcijā. Dāvis Tobiass sasniedza otro vietu posmā, bet Latvijas ieskaitē trešais – Emīls Misiņš. Pēdējie divi, kā arī Liene Sproģe (Rīgā ceturtā) aizvada interesantu cīņu par čempionāta pārējām medaļām.

Rīgas posms gan bija īpatnējs – tā kā Latvijas čempionātā var braukt ar riepām, kuras NEZ seriālā ir aizliegtas, sportisti nebija īsti vienādā situācijā. Ramats, Misiņš, Sproģe, kā arī Ingus Ramats startēja tikai Latvijas ieskaitē, savukārt Tobiass un Ingus Beļakovs bija aprīkoti ar NEZ atbilstošām riepām. Līdz ar to precīzi nekļuva skaidrs Dzintara Ramata un Tobiasa spēku samērs.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā no trim aizvadītajiem posmiem ieskaites punkti izdalīti divos. Abas šīs sacīkstes uzvarējis Ramats, tāpēc šobrīd viņš ir pārliecinošs līderis. Dzintaram 32 punkti, sekotājiem Misiņam, Tobiasam un Sproģei, attiecīgi, 22, 20 un 18 punkti.

Savā otrajā sacīkstē kroskarta specifiku uzķēra no kartinga pārnākušais Ingus Beļakovs. Gan debijas reizē 333 trasē, gan Biķernieku posma sākumā jaunajam sportistam bija jāpiešaujas kroskarta uzvedībai un bieži karts tika noslāpēts, kas bojāja gan treniņus, gan sacīksti. Taču Rīgas posma noslēgumā Ingus bija līmenī, veicot pilnu finālbraucienu. NEZ ieskaitē Beļakovs pat pamanījās gūt otro vietu četru konkurentu pulkā.

Kroskartu čempionāts turpinās 14. augustā Igaunijā, Tāli trasē pie Pērnavas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv