Kroskarti: CK 125 priekšpēdējais cēliens Igaunijā

admin admin
03.08.2010
20:43

Vasara knapi vidū, bet Latvijas CK 125 kroskartu čempionāta dalībnieki svētdien Tāli trasē Igaunijā aizvadīs priekšpēdējo – sesto – seriāla posmu. Šī būs izšķiroša sacīkste cīņā par čempiontitulu, kas ir īpaši spraiga starp Otto Vočtavu un Dāvi Tobiasu. Divus posmus pirms seriāla beigām starp abiem ir tikai trīs kopvērtējuma punkti. Savukārt septiņu punktu robežās ir trešās vietas tīkotāji – brāļi Ingus un Dzintars Ramati, kā arī Liene Sproģe.
Prognozēt abu līderu dueļa iznākumu ir sarežģīti – šķietami sezonā toni diktējis Otto Vočtavs, taču Biķerniekos spilgts demonstrējums sekoja no Dāvja Tobiasa puses. To pārvērst uzvarā neļāva motora defekts precīzi apli pirms fināla finiša.
Bronzas dalīšana, visticamāk, tomēr paliks abu Ramatu starpā, turklāt loģika tomēr diktē, ka vecākais – Dzintars – tomēr gūs pārsvaru pār šosezon debitējušo brāli. Dzintaram šosezon neizdodas nostabilizēt rezultātus, lai gan spēku samēra ziņā viņš noteikti varētu veiksmīgi turēt līdzi Vočtavam un Tobiasam. Jaunākā brāļa uznāciens šosezon vainagojies ar sensacionālu uzvaru Rīgas posmā, tomēr reālajos spēku samēros viņš zaudē Dzintaram. Jebkurā gadījumā, Ingus Ramats savos 11 gados sporta veidā ienācis ļoti pārliecinoši.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv