LČ 1. posms – Smiltene, Tepera trase

Viesturs Saukāns  30.04.2013 10:23 0

1. posms — Smiltene, Tepera trase
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
7:41,05
7
15
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
7:44,63
7
12
3. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
8:06,17
7
10
4. Oskars Troika Embūte VW Golf I
8:19,74
7
8
5. Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
8:30,55
7
6
6. Mareks Dainis Cēsis Honda CRX Del Sol
8:39,08
7
5
7. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+1 aplis/dzesēšana
6
4
8. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
+1/vadāmība
6
3+1
9. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
+2/tehnika
5
2
10. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
+6/tehnika
1
1
11. Doms Verčinsks Lietuva VAZ 2108
ns A fin./tehnika
0
0
nc Aleksandrs Ņikitins Sproģi VW Golf II
nc/tehnika
0
nc Petrs Bartkus Lietuva Opel Astra
nc/tehnika
0
nc Uldis Brikmanis Ogre VW Golf II
nc/tehnika
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
8:07,14
7
15
2. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
8:21,14
7
12
3. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
8:27,14
7
10
4.(2.) Eliss Dukaļskis Sigulda Opel Astra
8:18,92/dzelt.kar.zona
7
8
5. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
8:58,65
7
6
6. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
+5 apļi/tehnika
2
5
7. Laurins Diržininks Lietuva VAZ 2108
+6/tehnika
1
4
8. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+7/ritenis
0
3+1
9. Egidjs Mažeika Lietuva VW Golf III
+7/tehnika
0
2
10. Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
+7/tehnika
0
1
11. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
ns A fin./tehnika
0
0
12. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
ns A fin./tehnika
0
0
13. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
nekv.A fin.
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
7:00,55
7
15+1
2. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
7:11,98
7
12
3. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7:22,37
7
10
4. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
7:35,59
7
8
5. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
7:55,20
7
6
6. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Coupe Quattro
7:56,12
7
5
7. Nils Bernāns Ogre Audi Coupe Quattro
+1 aplis
6
4
8. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Sierra
+1
6
3
9. Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
+6/tehnika
1
2
10. Normunds Skribis Engure ZAZ 968-VAZ
ns A fin./avārija
0
1

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Baumanis Mārupe Semog
6:09,94
7
15+1
2. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
6:14,88
7
12
3. Valters Zīverts Priekule Semog
6:18,83
7
10
4. Aigars Liškovskis Baloži Semog
6:26,90
7
8
5. Jānis Bogdanovičs Dobele Semog
6:29,07
7
6
6. Liene Sproģe Tukums Semog
6:38,52
7
5
7. Beate Klipa Lielvārde Semog
6:40,05
7
4
8. Dmitrijs Kabanovs Rīga Semog
+1 aplis/tehnika
6
3
9. Keivo Koivs Igaunija Semog
+7/piekare
0
2

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
7:55,63
7
15
2. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
7:57,69
7
12
3. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:59,47
7
10+1
4. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
8:01,13
7
8
5. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
8:12,63
7
6
6. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
8:59,64
7
5
7. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
ns atkārt.st./tehnika
0
4
8. Remigijs Nešvīdis Lietuva VAZ 2101
ns atkārt.st./tehnika
0
3
9. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
ns A fin./tehnika
0
2
10. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
izst.2.kv./reduktors
0
1
nc Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
izst.1.kv./tehnika
0

Komandas:

1. SK Ogre 25
(Miščenko 15, Kozlovskis 10)

2. Autocross.lv Autokrosa komanda 24
(Kļava 12, Jeršovs 12)

3. SK Autocross.lv II 21
(Vanters 15, Odiņš 6)

4. SK Salaca 20
(Kolomenskis 12, Dreimanis 8)

5. SK Vecpils 18
(Zīverts 10, Troika 8)

6. SK Ogre II 13
(Liškovskis 8, Ozoliņš 5)

Juniori:

1. Misčenko 13
2. Zobens 12
3. Dukaļskis 10
4. Baumanis 9
— Jurāns 9
6. Ziedāns 8
7. Sproģe 4
— Verčinskas 4
9. Lapšāns 3
— Klipa 3
11. Tēts 2
12. Koivs 1
— Astrauskis 1
nc Viliūšis 0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā