LČ 2. posms – Vecpils, Vecpils autotrase

Viesturs Saukāns  02.07.2013 07:53 0

Latvijas autokrosa čempionāts

2. posms — Vecpils, Vecpils autotrase

1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
5:38,97
7
15+1
2. Oskars Troika Embūte VW Golf I
5:39,66
7
12
3. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
5:40,32
7
10
4. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
5:44,75
7
8
5. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
5:51,67
7
6
6. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
5:55,04
7
5
7. Mareks Dainis Cēsis Honda CRX Del Sol
6:01,52
7
4
8. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
+2 apļi/kārba
5
3
9. Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
+7/avārija
0
2
nc Aleksandrs Ņikitins Sproģi VW Golf II
nc/elektrība
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
5:15,13
7
15+1
2. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
5:35,50
7
12
3. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
5:37,55
7
10
4. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
5:40,12
7
8
5. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
5:41,70
7
6
6. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
5:50,20
7
5
7. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+6/sajūgs
1
4
8. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
+7/pusass
0
3
9. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
ns A fin./tehnika
2
nc Rolands Lebedoks Sigulda Opel Astra
izst.2.kv./avārija
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
5:36,51
7
15
2. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
5:39,23
7
12+1
3. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
5:52,96
7
10
4. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
6:03,20
7
8
5. Normunds Skribis Engure ZAZ 968-VAZ
6:20,69
7
6
6. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
6:22,65
7
5
7. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Coupe Quattro
+1 aplis/motors
6
4
8. Nils Bernāns Ogre Audi Coupe Quattro
+6/avārija
1
3
9. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
ns A fn./avārija
0
2
nc Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
izst.laika k./motors
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Valters Zīverts Priekule Semog
5:08,71
7
15+1
2. Dāvis Aupe Ogre Semog
5:19,65
7
12
3. Dmitrijs Kabanovs Rīga Semog
5:27,38
7
10
4. Beate Klipa Lielvārde Semog
5:28,02
7
8
5. Keivo Koivs Igaunija Semog
5:30,04
7
6
6. Liene Sproģe Tukums Semog
+5 apļi/avārija
2
5
7. Aigars Liškovskis Baloži Semog
+7/amortizators
0
4

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
5:44,43
7
15
2. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
5:46,99
7
12
3. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
6:00,87
7
10+1
4. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
6:01,60
7
8
5. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
6:19,15
7
6
6. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
+3 apļi/tehnika
4
5

Komandas:

1. SK Vecpils 28
(Zīverts 16, Troika 12)

2. Autocross.lv Autokrosa komanda 27
(Jeršovs 15, Astrauskis 12)

3. SK Ogre 24
(Miščenko 16, Kozlovskis 8)

4. SK Salaca 20
(Kolomenskis 15, Dreimanis 5)

5. SK Autocross.lv II 15
(Vanters 3, Odiņš 12)

6. SK Ogre II 14
(Ozoliņš 8, Skribis 6)

Juniori:

1. Misčenko 10

2. Astrauskis 9

3. Jurāns 6

4. Lapšāns 5

5. Klipa 4

6. Koivs 3

7. Zobens 2

8. Sproģe 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)