LČ 2015 1. posms – Smiltene, Tepera trase

Viesturs Saukāns  30.04.2015 08:38 1

Latvijas autokrosa čempionāts

1. posms — Smiltene, Tepera trase

1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
7:35,57
7
15+1
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
7:47,60
7
12
3. Andžejs Mihnevičs Lietuva Toyota Levin
8:31,87
7
10
4. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
+3 apļi/motors
4
8
5. Gvidons Bajorūns Lietuva VW Golf II
+3/tehnika
4
6
6. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+3/tehnika
4
5
7. Laurins Petraška Lietuva VAZ 2108
+7/tehnika
0
4
8. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
+7/tehnika
0
3
9. Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
ns A fin./tehnika
2
10 Mareks Dainis Vecpils Honda CRX Del Sol
ns A fin./tehnika
1
dq Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
komisāru lēmums

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
7:15,45
7
15+1
2. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
7:18,65
7
12
3. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
7:25,21
7
10
4. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
7:36,04
7
8
5. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
8:10,37
7
6
6. Mindaugs Sidabrs Lietuva Honda Civic Type-R
+1 aplis
6
5
7. Svens Kallass Igaunija VW Golf II
+1
6
4
8. Juris Spīķis Rīga Ford Puma
+2/dzesēšana
5
3
9. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
+3/motors
4
2
10. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
+5/kārba
2
1
11. Juris Kaļķukalns Skrunda VAZ 2108
+5/tehnika
2
0
12. Raimonds Kukenis Lietuva Opel Kadett
+6/tehnika
1
0
13. Mariuss Kisielis Lietuva VW Golf II
3.v. B fin.
0
14. Monta Beierbaha Brocēni VW Golf II
4.v. B fin.
0
15. Oskars Troika Embūte VW Golf III
5.v. B fin.
0
16. Tomass Soe Igaunija VW Golf II
6.v. B fin.
0
17. Simons Kazbars Lietuva VW Golf II
7.v. B fin./piekare
0
18. Rihards Jermacāns Aizkraukle VW Golf I
ns B fin./tehnika
0
nc Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
izst.1. kval./tehnika
nc Deivids Vareika Lietuva VW Golf II
izst.laika k./tehnika
dq Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
komisāru lēmums

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Borševskis Mārupe Mitsubishi Lancer Evo IX
7:11,49
7
15
2. Daliuss Valjuks Lietuva VW Golf III
7:15,18
7
12
3. Jānis Dreimanis Salacgrīva Talbot Matra Murena
7:28,06
7
10
4. Arturs Navicks Lietuva Audi Coupe Quattro
7:38,57
7
8
5. Dovids Vaitkevičus Lietuva VW Golf II
7:39,04
7
6
6. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
7:46,79
7
5
7. Agris Brediks Ozolnieki Mitsubishi Evo Prospeed
8:19,16
7
4+1
8. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
+1 aplis
6
3
9. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+1
6
2
10. Ints Jeršovs Rīga Subaru-Audi V8
+3/pusasis
4
1
nc Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
izst.laika k./motors
nc Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
izst.laika k./motors
dq Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
komisāru lēmums

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Beate Klipa Lielvārde Semog
6:14,34
7
15
2. Liene Sproģe Tukums Semog
6:18,31
7
12+1
3. Kaspars Meņģelis Tukums Semog
6:21,87
7
10
4. Valters Zīverts Priekule Semog
6:44,32
7
8
5. Gatis Geisters Bukulti Semog
6:44,80
7
6
6. Renārs Vinokurovs Liepāja Semog
6:46,33
7
5
7. Gints Astrauskis Gramzda Semog
6:47,13
7
4
8. Keivo Koivs Igaunija Semog
+3 apļi/tehnika
4
3
9. Jānis Geisters Bukulti Semog
+3/tehnika
4
2
nc Jānis Kļava Ogre Semog

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
7:38,96
7
15+1
2. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
7:47,86
7
12
3. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
7:50,74
7
10
4. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
7:51,02
7
8
5. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:57,98
7
6
6. Kaspars Kūķis Rencēni VAZ 2105
8:18,23
7
5
7. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
8:41,30
7
4
8. Gatis Lībis Grobiņa VAZ 2101
+7 apļi/tehnika
0
3
9. Raido Līvaks Igaunija VAZ 2105
ns A fin./tehnika
2
10. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
ns A fin./tehnika
1
11. Edgars Elsts Koknese VAZ 2107
ns A fin./tehnika
0
nc Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
ns/tehnika

Komandas:

1. Steel Tech/Autocross.lv 28

(Odiņš 16, Krieviņš 12 (Brediks 5))

2. Mexa/Melatlux Racing Team 28

(R.Dainis 12, Bogens 16 (M.Dainis 1))

3. SK Ogre 26

(Zobens 16, Miščenko 10 (Kozlovskis nc))

4. Autocross.lv Autokrosa komanda 17

(Borševskis 15, Starks 2 (Jeršovs 1))

5. SK EOS 15

(Spīķis 3, Kļava 12 (Unāms dq))

Juniori:

1. Sproģe 10

2. Vaitkevičs 9

3. Beierbaha 7

— G.Geisters 7

5. Astrauskis 5

6. Koivs 4

7. Jermacāns 3

— J.Geisters 3

nc Jurāns 0

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***