LČ kopvērtējums 2014

Viesturs Saukāns  01.07.2014 14:28 0

Latvijas autokrosa čempionāts

Kopvērtējums

Pēc 5. (no 5) posma

1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

pt.

1. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
59
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
54
3. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
44
4. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
42
5. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
25
6. Mareks Dainis Vecpils Honda CRX Del Sol/Honda Civic
25
7. Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
17
8. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
15
9. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
14
10. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
12
11. Doms Vercinsks Lietuva VAZ 2108
6
12. Raivis Grigorovičs Lielvārde Peugeot 106 Maxi
6
13. Martins Pikčilingis Lietuva VW Golf II
5
14. Gvidons Bajorūns Lietuva VW Golf II
3
15. Oskars Troika Embūte VW Golf I
1
16. Sandis Džeriņš Vecpils Škoda Felicia
1
17. Laurins Petraška Lietuva VAZ 2108
0
18. Jons Montvids Lietuva VAZ 2108
0
19. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
37
2. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
36
3. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
36
4. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
32
5. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
31
6. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
29
7. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
18
8. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
17
9. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
17
10. Simons Kazbars Lietuva VW Golf II
16
11. Endijs Skolmeistars Pope Ford Fiesta
13
12. Šarūns Skaburskis Lietuva VW Golf I
12
13. Egidijs Mažeika Lietuva Honda Civic Type-R
12
14. Gints Astrauskis Gramzda SEAT Ibiza
7
15. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
6
16. Toms Lielais Skrīveri VW Golf II
5
17. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
4
18. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
4
19. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
2
20. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
0
21. Mariuss Kisielis Lietuva VW Golf II
0
22. Rihards Jermacāns Aizkraukle VW Golf I
0
23. Edvins Miknius Lietuva Honda Civic
0
nc Dzintars Jakimenko Ogre VW Golf II
0
nc Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
0
nc Viesturs Daņiļenko Ludza Opel Corsa
0
nc Gedimins Vaitiekūns Lietuva Opel Astra
0
nc Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
57
2. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
43
3. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
36
4. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
24
5. Edvīns Strēlis Vaiņode Subaru Impreza
24
6. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
23
7. Arturs Navicks Lietuva Audi Coupe Quattro
20
8. Dovids Vaitkevičus Lietuva VW Golf II
16
9. Normunds Skribis Engure ZAZ VAZ
15
10. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
15
11. Ints Jeršovs Rīga Audi Quattro
13
12. Sauļus Kairaitis Lietuva Audi 80
12
13. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Quattro
9
14. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
8
15. Darjuss Tamašausks Lietuva VW Golf II
8
16. Juozs Kutka Lietuva Mazda MX3
3
nc Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Beate Klipa Lielvārde Semog
76
2. Keivo Koivs Igaunija Semog
38
3. Valters Zīverts Priekule Semog
37
4. Dāvis Aupe Ogre Semog
36
5. Liene Sproģe Tukums Semog
30
6. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
27
7. Rihards Baumanis Mārupe Semog
24
8. Aigars Liškovskis Baloži Semog
21
9. Kaspars Meņģelis Tukums Semog
18
10. Ritvars Zobens Laubere Semog
5
11. Gints Astrauskis Gramzda Semog
4

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
51
2. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
47
3. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
42
4. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
35
5. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
33
6. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
20
7. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
18
8. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
16
9. Remigijs Nešvīdis Lietuva VAZ 2101
15
10. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
12
11. Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
12
12. Kaspars Kūķis Rencēni VAZ 2105
10
13. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
8
14. Rimvids Matijošaitis Lietuva VAZ 2105
6
15. Kaspars Garkalns Liepāja VAZ 2106
4
16. Gatis Lībis Grobiņa VAZ 2101
3
17. Ivo Macuļēvičs Lielvārde VAZ 2105
3
18. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
0
nc Žilvins Šveikis Lietuva VAZ 2101
0

Komandas:

1. SK Ogre 108
(Zobens, Kozlovskis, Miščenko, Klipa)

2. SK EOS 98
(Spīķis, Kļava, Jeršovs)

3. Steel Tech/Autocross.lv 82
(Odiņš, Krieviņš, Unāms, Kolomenskis)

3. Mexa/Melatlux Racing Team 82
(M.Dainis, Bogens, R.Dainis)

5. SK Vecpils 39
(Zīverts, Džeriņš, Troika 0)

Juniori:

1. Tēts 50
2. Klipa 38
3. Astrauskis 27
4. Lapšāns 23
5. Koivs 22
6. Jurāns 19
7. Skolmeistars 16
8. Sproģe 15
9. Pikčilingis 12
10. Vercinsks 10
11. Vaitkevičs 8
12. Džeriņš 6
— Lielais 6
14. Jermacāns 5
nc Daņiļenko 0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)