LČ kopvērtējums pēc 5. posma

Viesturs Saukāns  06.06.2013 13:36 0

  Autocross, , Rezultāti 2011

Latvijas autokrosa čempionāts

Noslēguma kopvērtējums pēc 5. (no 5) posma (B600: 6. no 6)
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

pt.

1. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
57
2. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
52
3. Oskars Troika Embūte VW Golf I
43
4. Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
40
5. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
35
6. Mareks Dainis Cēsis Honda CRX Del Sol
25
7. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
24
8. Petrs Bartkus Lietuva Opel Astra
12
9. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
12
10. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
10
11. Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
10
12. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
8
13. Kaspars Kūķis Rencēni VW Golf I
2
14. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
1
15. Aleksandrs Ņikitins Sproģi VW Golf II
1
16. Doms Verčinsks Lietuva VAZ 2108
0
nc Uldis Brikmanis Ogre VW Golf II
0
nc Mertins Pikčilingis Lietuva VW Golf II
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
62
2. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
46
3. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
37
4. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
30
5. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
28
6. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
22
7. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
22
8. Laurins Diržininks Lietuva VAZ 2108
14
9. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
14
10. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
13
11. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
11
12. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
8
13. Eliss Dukaļskis Sigulda Opel Astra
8
14. Simons Kazbars Lietuva VW Golf II
6
15. Egidjs Mažeika Lietuva VW Golf III
4
16. Artūrs Navicks Lietuva Audi Coupe
3
17. Šarūns Skaburskis Lietuva VW Golf I
1
18. Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
1
19. Sandis Žebeks Piltene VW Golf II
0
20. Edvins Miknius Lietuva Honda Civic
0
21. Virginijs Boruta Lietuva VW Golf II
0
22. Rims Geidukis Lietuva VW Golf III
0
23. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
0
nc Rolands Lebedoks Sigulda Opel Astra
0
nc Edvins Stravinsks Lietuva VW Golf III
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
77
2. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
46
3. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
40
4. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
31
5. Nils Bernāns Ogre Audi Coupe Quattro
30
6. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
29
7. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Coupe Quattro
14
8. Normunds Skribis Engure ZAZ 968-VAZ
13
9. Darijuss Tamašausks Lietuva VW Golf II
12
10. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
12
11. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
10
12. Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
10
13. Edvīns Strēlis Vaiņode Subaru Impreza
4
14. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Sierra
3
15. Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
0
nc Eduards Šeļehs Baltkrievija BMW M3
0

B600 (pēc 6. no 6 posma)

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
63
2. Valters Zīverts Priekule Semog
49
3. Keivo Koivs Igaunija Semog
44
4. Dāvis Aupe Ogre Semog
41
5. Jānis Baumanis Mārupe Semog
40
6. Beate Klipa Lielvārde Semog
39
7. Aigars Liškovskis Baloži Semog
38
8. Dmitrijs Kabanovs Rīga Semog
33
9. Liene Sproģe Tukums Semog
25
10. Jānis Bogdanovičs Dobele Semog
9

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
53
2. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
48
3. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
41
4. Edijs Zimza Valmiera VAZ 2101
36
5. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
31
6. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
29
7. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
19
8. Remigijs Nešvīdis Lietuva VAZ 2101
13
9. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
13
10. Ivo Macuļēvičs Lielvārde VAZ 2107
13
11. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
7
12. Rinalds Bērziņš Smiltene VAZ 2101
6
13. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
4
14. Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
2
nc Elvijs Zaķītis Rencēni VAZ 2103
0

Komandas (Pēc 5. posma, B600 6. posma):

1. SK Ogre 123
(Miščenko, Kozlovskis, Zobens)

2. Autocross.lv Autokrosa komanda 122
(Kļava, Jeršovs, Astrauskis)

3. SK Autocross.lv II 100
(Vanters, Odiņš, Krieviņš)

4. SK Vecpils 92
(Zīverts, Troika, Grīnvalds)

5. SK Salaca 89
(Kolomenskis, Dreimanis, Ziedāns)

6. SK Ogre II 59
(Liškovskis, Ozoliņš, Skribis)

Juniori (Pēc 5. posma, B600 6. posma, B600 braucējiem X-1 sliktākais rezultāts):

1. Zobens 49
2. Misčenko 48
3. Jurāns 38
4. Ziedāns 32
5. Koivs (28-1) 27
6. Baumanis (26-0) 26
7. Lapšāns 22
8. Klipa (23-2) 21
9. Astrauskis 18
– Sproģe (18-0) 18
11. Dukaļskis 10
12. Bērziņš 8
13. Tēts 7
14. Miknius 6
15. Verčinskas 4
– Viliūšis 4
nc Pikčilingas 0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru