Princips! Autosports pret pārējiem – jāuzvar!

Viesturs Saukāns  18.12.2014 22:35 10

  Autokross, Folkreiss, Rallijkross, Ziņas

Vēl četras dienas atlikušas līdz Delfi.lv balsojuma par 2014. gada populārāko sportistu Latvijā. Šīs akcijas otrajā kārtā tiekas Reinis Nitišs, Ernests Gulbis un Andrejs Rastorgujevs. Autosporta līdzjutēju uzdevums – spiežam pogas par savējo un principa pēc valstī allaž ēnā turēto autosportu uznesam nebijušos augstumos! Brīdis ir ļoti svarīgs: Reinis un Gulbis ceturtdienas vakarā ir praktiski uz vienas līnijas!

Balsošana notiek šeit līdz 22. decembrim.

Balsot var it kā reizi diennaktī no viena datora. Taču jāsaņemas pacietība, jo tehniski balsošanas sistēma varēja būt labāk veidota – bieži sistēma nepelnīti neļauj balsot. Turamies!

10 responses to “Princips! Autosports pret pārējiem – jāuzvar!”

 1. Gena! says:

  Sistēma ļauj balsot reizi diennaktī no vienas IP adreses. Ja nevar nobalsot, tad kāds no šīs IP adreses jau nobalsojis. Otvečaju! Un netaisi antireklāmu! :snowman:

  • Viesturs says:

   Jā, sliktie nāk pie manis mājās, kad esmu prom, un speciāli izbalso manu iespēju balsot :D Daudzi saka, ka ir gļuks, neko darīt.

   • gena! says:

    Es Tev izskaidroju sistēmu, kuru Tev vajadzētu saprast, kā loģiski domājošam cilvēkam. Tas, vai Tev ir sliktie, kuri balso no tavas IP, vai tas, ka tu, iespējams, mēģini nobalsot pēc 23 h un 59 min., man nav zināms.

    • Viesturs says:

     Es Tev izskaidroju, ka es to visu zinu un ievēroju, tāpat kā daudzi citi, ar ko par šo tēmu runāju. Starp citu, pēdējās dienās situācija ir krietni uzlabojusies.

 2. Mārcis says:

  Vai kādam vēl nezidodas nobalsot?!

  Nekur nevaru atrast ne pogu, ne izlec kāds logs .. addblock izslēdzu .. :(

 3. [Ex] says:

  Atbalstam!!!!!!!!!!!

 4. Fans says:

  Pēdējās dienās, esot licenzētam spēlētājam, no Latvijas tenisa savienības saņemu regulārus e-pastus ar aicinājumu balsot par Erniju. Man, iespējams, ar redzi kaut kas nav īsti kārtībā, bet ik reiz, kad balsoju, pirksts neviļus uzspiež Reini. Pāris % jau priekšā!

  Aiziet, veči!
  :-)

 5. F1 says:

  Tenisa biedriba tiesam uzdarbojas, bet….mes vel paradisim, KAS mes esam un KO mes varam!!!!!!
  Pedejas divas dienas janodod uguni, jo balsojuma procents nebus redzams! Bus intriga! :-D

 6. Fanee! says:

  REINIS IR MALACIS!!!! :-D
  Mūsu šī gada populārākais sportists! Iekabināja Gulbim… :evilgrin:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru