Rallijkross: Andris Baumanis: “Ar brāļu sniegumu esam ļoti, ļoti apmierināti!”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.04.2017
18:49

Portugālē putekļi sāk nosēsties, bet komandām sākas sacīkstes analizēšanas un izvērtēšanas laiks. Jāņa un Arta Baumaņu tēvs un menedžeris Andris ir apmierināts ar brāļu sniegumu, bet līdzjutējus aicina palīdzēt atrast sportisko veiksmi.

Andris Baumanis: “Šis asiņainais sporta veids sevi parādīja no visnežēlīgākās puses attiecībā pret mums, ja runājam par Jāņa sacīksti. Jānim pusfinālā bija ļoti laba pozīcija uzreiz pēc starta, viņš bija labi iekārtojies aiz Ekstrema, viss izskatījās gludi. Pārējie jau bija pārkārtojušies uz Džokera apli un vairs netraucēja. Taču Bakerūds bija salīdzinoši tālu aizmugurē, kas ļāva viņam pagriezienā iebraukt praktiski nebremzējot, kas nozīmēja, ka viņš atdūrās pret Jāņa mašīnas aizmuguri. Sasita piekari, Jāņa mašīnai pārsista riepa, cerību uz sakarīgu rezultātu vairs nebija. Kopumā ar šo sacīksti esam ļoti apmierināti, Jānim ātrums ir ļoti labs. Mašīna tiek arvien vairāk pilnveidota, domāju, ka Hokenheimā būs gan lielāks ātrums, gan labāks rezultāts.”

“Par Arti – viņam ļoti smaga sacensība, taču viņš brīžiem rāda, ka pat ātrākais Super 1600 klasē, ik pa brīdim mainoties šajā statusā ar komandas biedru Šžabo. Ceturtajā kvalifikācijā Artim sanāca pāragrs starts. Līdz ar to divi Džokera apļi, taču ar visu šo neveiksmi tika uzrādīts astotais rezultāts no 24 braucējiem. Taču vēl pēc tam bijusī Arta komanda SET Promotions aizskrēja pie tiesnešiem un norādīja, ka viņš Džokera aplī ir atspiedies pret Lepihalmi, izstūmis no trajektorijas un aizbraucis pirmais. Patiesībā gan Artis vispirms dabūja sitienu no Šigabudinova, tāpēc uztriecās virsū Lepihalmem. Lai nu kā, tiesneši iedeva piecu sekunžu sodu par šo situāciju. Taču zinām, ka dieviņš nav mazais bērns – pusfinālā Lepihalme mēģināja kaut kam kaut ko sist, kas beidzās ar nolauztiem riteņiem un gandrīz uzmestu kūleni. Artis finālā nedaudz iesprūda aiz Linnemana, pāri finiša līnijai pārbraucot ceturtais. Taču tā kā pirms tam Šigabudinovs izsita Šžabo un pabrauca garām, viņš saņēma piecu sekunžu sodu – viss godīgi… Artim, starp citu, finālā ātrākais apļa laiks. Ar Arti un Jāni esam ļoti, ļoti apmierināti! Ātrums ir, tehnika ir, vienīgi atkal veiksme nebija sabiedrotā. Kaut kas jādara, lai veiksme būtu ar mums, tā ir nepieciešama!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv