Rallijkross: Arī Lietuvai savs braucējs SuperCar!

Viesturs Saukāns  13.02.2016 21:04 8

2016.gadā uz starta pasaules rallijkrosa čempionāta posmos stāsies Lietuvas braucējs – cīņās atgriežas 2007. un 2008. gada Eiropas autokrosa čempions D-1 klasē Nerijuss Naujokaitis. Pirmais lietuvietis SuperCar startēs ar Škoda Fabia R5 auto.

Lai gan pāris lietuvieši līdz šim cītīgi startējuši Eiropas rallijkrosa čempionātā Super 1600 klasē – Kaspars Navicks un Ernests Staponkus – lietuviešu lielo sapni realizēt plāno tieši Naujokaitis. Vairākus gadus Nerijuss nav bijis uz starta ne starptautiskajās, ne nacionāla līmeņa sacensībās, tāpēc viņa starts ir gan pārsteidzošs, gan intriģējošs.

Līdz ar Naujokaiša startu SuperCar klasē būs startējuši visu trīs Baltijas valstu braucēji.

Lietuvas Autosporta federācijas prezidents Roms Austinsks cer, ka Naujokaitim izdosies uzrādīt cienījamus rezultātus: “Nerijusu pazīstu jau daudzus gadus, tāpēc zinu, ka viņš ir ātrs braucējs. To pierāda viņa 2007. un 2008. gada Eiropas autokrosa čempiona tituli. Ja mašīna būs izdevusies konkurētspējīga, sportists izdarīs visu, lai nonāktu pasaules rallijkrosa elitē.

 • sanco

  Lai jau brāļukiem veicās!

 • Fans

  Kad Nitiša paziņojums par kādu no Audi gaidāms?
  ????

 • Patriots

  Paziņojuma virsrakstā vislielākā intriga ir par vārdu “arī”. Ļoti ceru, ka to varētu attieināt arī uz Latviju. Citādi jau pārāk ilgi tāds aizdomīgs klusums par Reiņa Nitiša un Jāņa Baumaņa plāniem…

  • Fans

   Par Jāni it kā skaidrība ir, Team Austria. Par Reini arī, vismaz neoficiāli un visai ticami.
   ????

 • [Ex]

  Krosa laikos Nerijuss mauca kā dulls! Redzēs kā ies rallijkrosā!

 • Patriots

  Ļoti labi atceros, kā Naujokaitis brauca krosā Eiropā, vairākus gadus bijām konkurenti ( es gan netiešā veidā). Atmiņā daudz vairāk palikusi viņa labā un nenokaujamā mašīna, nekā braukšana. Viņš bija stabils un uz rezultātu orientēts braucējs, bet ne atraktīvs vai pārgalvīgs.
  Attiecībā uz viņa startu WRX, būšu skeptisks savās prognozēs. Visticamāk, finansējums nav pat tuvumā labākajām komandām. Ar pašbūvētu auto, bez profesionālas komandas un bez jebkādas pieredzes rallijkrosā nekas nespīd.
  Bet, lai čalim veicas! Prieks par uzdrīkstēšanos!

  • Fans

   Viss ir nosacīti. Arī Larsons ar privātu un mazu kamandu itin bieži var iebraukt pjedestālā.
   ????

   • Es gan arī vairāk sliecos Patriota prognozes virzienā. Pagāšgad Karai visu nodemonstrēja, uzlika latiņu tādiem kā Naujokaitis. Bet – super, ka brauks!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***