Rallijkross: Arī Traubergs spiests piekāpties Ojam

Viesturs Saukāns  17.10.2011 08:02 1

Igaunijas rallijkrosa čempionāta pēdējā posmā Misso vienīgais Latvijas pārstāvis uz starta bija Uģis Traubergs, kuram beidzot radās izdevība izmēģināt kaujas apstākļos Citroen C4 T16.

Kārtējo reizi šosezon pārsteidza igauņu jaunais talants Stens Oja – pēc pārsteidzošām uzvarām NEZ rallijkrosa čempionāta posmos un kopvērtējumā, Oja pamanījās uzvarēt arī Traubergu. Tiesa, latviešu komanda nevēlējās uzvarēt par katru cenu – rudens Misso trases grunts daļu bija pārvērtis par labu autokrosa cīņu vietu, līdz ar to salauzt mežonīgi dārgo tehniku, lai uzvarētu Igaunijas čempionāta posmā, tomēr būtu pārāk atraktīvi.

Jebkurā gadījumā patīkami meistaru atkal redzēt sacīkšu trasēs. Jāpiebilst, ka Traubergs bija paredzējis startēt arī Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā Polijā, tomēr pēdējā brīdī, uzrodoties mašīnas klientam, starts tika atcelts.

Foto: Pille Russi

  • no malas

    prieks par Trauberga vismaz epizodisku atgriešanos trasē, sveicu ar rezultātu un izsaku cerību redzēt atkal!
    Cik noprotu, Oja pamanījas uzvarēt, jo Uģis taupīja auto..

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***