Rallijkross: Atcelts NEZ rallijkrosa Latvijas posms, nacionālie seriāli notiks kā plānots

Viesturs Saukāns  09.06.2012 12:02 11

Sporta komplekss Mūsa pavēstījis Latvijas Automobiļu federācijai un NEZ Rallijkrosa komisijai, ka nerīkos 21. un 22. jūlijā paredzēto NEZ Rallijkrosa čempionāta pēdējo, ceturto posmu. Tas nav iespējams rīkotāju personīgu apsvērumu dēļ – Edgars Maišelis nedēļās pēc Eiropas čempionāta sacīkstes spiests sakārtot veselību.

Tas nozīmē, ka NEZ čempionātā paliek trīs posmi. Divi aizvadīti Dānijā un Norvēģijā, bet trešais atlicis Lietuvā, kas ir paredzēts nedēļu pirms Mūsas cīņām.

Mūsā sākotnēji paredzētajos datumos tiks aizvadīti paredzētie nacionālie seriāli – Kroskartu un Beta bagiju Latvijas čempionāta posms, kā arī LAF Folkreisa Vasaras kausa kārtējā sacīkste.

 • 888

  mja…bija nojauta ka Muusaa shis pasaakums nebuus, ja reiz jau ieprieksheejos gadus nebija….bet ljoti cereeju, ka vareeshu shogad veelreiz braukt skatiities sacenes uz Muusu….

  ceru, ka Bikjernieki vai 333 uztaisiis NEZ posmu….

 • lielais

  biķernieku jau vairs nav!!!

 • Uģis

  Cik saprotu, E. Maišelis sakārto veselību ne Sporta kompleks Mūsa, kas gatavojās ( negatavojās ) rīkot Nez posmu rallijkrosā. Tātad ir jāizvērtē ,vai šī iestāde turpmāk var pretendēt uz šadu sacensību rīkošanu, bet tas jau jālemj LAF, vai pareizāk sakot tam ,kas ir palicis pāri no LAF. Diemžēl.
  Protams, novēlu izveseļošanos E. Maišelim.

  • lielais

   cau NEZa celmlauzi! Varbūt painformēsi kā Nitišam iet Jēkabpili ar to trasiti? Platais gals 200% ir no ilgojies pēc kaut kāda autosporta,jo pēc Treka paputēšanas cilvēki vairāk ieklausās dzegūzes balsī :-D

 • Kristapssss

  Tas tak nekas. Latvijā ir pietiekami daudz rallijkrosa trašu un arī rallijkrosa sacīkstes notiek regulāri, tapēc domāju ka braucējiem un skatītājiem viens pīpis – notiek gonka vai nē..

  • Pilots

   galīgs jebanāts esi, kur LV kāda rallijkrosa trase ir? 333 nu nē, bauska(nav 100% piemērota RC) Biķernieku vairs nav, vienīgi Jekabpilī kautkas rosās, bet arī uz jautājuma, nu ja tu veikalu stajankas uzskati par Rallycrosa trasēm, tad jā LV ir pilna ar tādām! :)

   • (bez rupjībām un aizvainošanas, lūgums)

   • Kristapssss

    Ja “Pilots” nesaprot sarkasmu manā ierakstā, tad pats vainīgs :-)

 • Patriots

  Vai NEZ vadību vispār kāds ir informējis? Jorgens, iespējams, laimīgs guļ un pat nezina, ka uz Latviju var nebraukt. Bet tā būtu mazākā bēda, svarīgi, lai jautrie skandināvu džeki un skarbā meitene lieki nenopērk prāmja biļetes. Vai LAF savu nepatīkamo ziņneša lomu izpildījis?

 • Patriots

  Bet NEZ lapā kapa klusums… Nav pat Jorgena dzēlīgo bultu Latvijas virzienā!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA