Rallijkross/Autokross: Igaunija pastiprina iekšējos ierobežojumus, sezonas nogale apdraudēta

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.09.2020
12:04

Igaunijas NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta trešais posms tomēr atcelts, tāpat zem jautājuma zīmes arī citas šogad atlikušās sacensības.

Igaunijā Covid-19 saslimušo skaits ievērojami audzis, līdz ar to valdība ieviesusi vairākus iekšējos ierobežojumus. Lai gan pašlaik publisko pasākumu rīkošana nav vairāk ierobežota, nolemts, ka valstī iebraukušajiem ārvalstniekiem jāpavada 14 dienas pašizolācijā. Tas faktiski iznīcina normālu starptautisko sacensību norisi. Tāpēc Igaunijas NEZ Baltijas rallijkrosa posma statuss oktobra sākumā paredzētajai Elvas sacīkstei atcelts. Noprotams, ka sacīkste kā Igaunijas čempionāta posms šobrīd nav atcelta.

Tāpat šonedēļ kā plānots paredzēts Igaunijas smagu auto krosa čempionāta posms, uz kuru, nojaušams, plāno doties arī vairāki Latvijas braucēji. Taču pašlaik ir neziņa par 10. oktobrī Tapā paredzēto pēdējo šī seriāla posmu.

Pandēmija plosa sezonas nogali tuvu un tālu, rudens un ziema diez vai nesīs īpašus uzlabojumus situācijā. Gatavojamies kārtējiem autosporta dīkstāves mēnešiem?

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv