Rallijkross: Baldiņam Fīniksā bez veiksmes, taču būs turpinājums

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.11.2021
11:18

Ronalda Baldiņa debijas sacīkste Nitro Rallycross seriālā ASV noslēgusies bez vērā ņemama rezultāta, taču labā ziņa – nākamajā nedēļas nogalē Ronalds aizvadīs vēl vienu seriāla posmu.

Pēc pirmajiem treniņiem, kuros Baldiņš iepazinās ar svešo tehniku, sestdien tika aizvadīta dueļu cīņa, kurā Ronalds pēc kļūdas piekāpās Stīvam Erpinam. Kopējo startu cīņās priekšbraucienos Latvijas braucējam pietrūka tieši veiksmes. Pirmajā braucienā uzreiz pēc starta viņš iekļuva burzmā, kurā kūleni apmeta Liems Dorans, otrajā braucienā cīņu apturēja tehnikas problēmas, bet pēdējās cerības braucienā Baldiņam nācās izvēlēties – sist komandas biedra automašīnu vai upurēt brauciena rezultātu: Freisers Makkonels priekšā sagriezās, un bez kontakta tikt garām nebija iespējams. Baldiņš izvēlējās saudzēt abu mašīnas, paliekot bez fināla.

Jāatzīmē, ka neveiksmju sērija bija tik pārliecinoša, ka nav pat īsti veiktu apļu, lai analizētu Ronalda ātrumu salīdzinājumā ar līderiem un pārējiem konkurentiem. Uzskatāmi apļu laiki parādās vienīgi abās treniņu sesijās, kurās katrā līderim tika zaudētas 1,6 sekundes (pirmajā sesijā 54,8 pret Timija Hansena 53,2, otrajā sesijā 54,7 pret Kevina Eriksona 53,1). Taču treniņi ir treniņi, turklāt Ronalda gadījumā pirmie soļi mašīnas un trases iepazīšanas procesā. Tātad atlicis ļoti daudz nezināmā par Baldiņa spēku samēriem attiecībā pret pārējo kolektīvu. Jo intriģējošāk, gaidot Ronalda nākamo startu Dienvidkalifornijā 20.-21. novembrī.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv