Rallijkross: Baldiņam izcils revanšs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.05.2023
19:15

Svētdien Zviedrijā, Tierpas trasē aizvadīts RallyX seriāla ceturtais posms. Pēc katastrofāla rezultāta sestdien trešajā posmā izdevies izcils revanšs – otrā vieta viņa pārstāvētajā CrossCar klasē.

Pēc 21. vietas sestdien latvieša komandai bija daudz darba, lai atgrieztos līderu pulkā. Tas izdevās lieliski. Divas otrās vietas pirmajos kvalifikācijas braucienos, kam sekoja astotā pozīcija trešajā braucienā. Trīs braucienu summā Baldiņš bija nodrošinājis otro vietu aiz Eliasa Svensona, un pirmo starta pozīciju savā pusfinālā.

Ronalds savu pusfinālu uzvarēja, pārliecinoši nonākot finālā, startā no pirmās rindas, blakus Svensonam. Fināla finišā zviedrs sasniedza uzvaru, bet Baldiņš finišēja divas sekundes aiz viņa.

Lai gan sezonas sākums Latvijas braucējam kopumā iznācis ar kāpumiem un kritumiem, svētdienas rezultāts joprojām ļauj runāt par augstām pozīcijām kopvērtējumā. Pašlaik Baldiņš ir septītajā vietā. RallyX seriāls sasniedzis ekvatoru – pēc aizvadītajiem četriem posmiem atlikuši vēl tikpat: maija beigās dubultposms Somijas Kouvolā, vēlāk izšķirošās sacīkstes Norvēģijā un Zviedrijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv