Rallijkross: Baldiņš beidzot Amerikā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.11.2021
10:39

Nedēļas nogalē Fīniksā norisināsies kārtējais Nitro Rallycross seriāla posms, kurā uz starta ar Supercar automašīnu stāsies arī Ronalds Baldiņš. Vērojot klases sastāvu jādomā, ka šis būs valmierieša nopietnākais viņa autosportista spēju tests.

Ronalds cīņā dosies ar Olsbergs MSE gatavoto Honda Civic automašīnu. Viņš stāsies pretī ļoti raibam sastāvam, ASV un Eiropas autosportā izcilus reultātus sasneigušiem braucējiem. Pasaules rallijkrosa braucēji Timijs un Kevins Hanseni, Liems Dorans, Olivers Eriksons, Taners Fousts un citi, kā arī vairāk ASV slavu iemantojušie, bet Eiropā labi zināmie Treviss Pastrana, Skots Spīds un citi. Amerikāņiem aizraujoši būs vērot arī NASCAR 2015. un 2019. gada čempiona Kaila Buša startu. Īsāk sakot, sastāvs tāds, ka atrašanās šādā kompānijā pats par sevi jau ir panākums.

Ronalds, nonācis trasē, ziņo: “Šajā nedēļas nogalē startēsim Nitro Rallycross 3. posmā, Fīniksā. Mūsu rīcībā ir @olsbergsmse sagatavotā Honda automašīna. Pēc kārtējās aizķeršanās Amsterdamas lidostā, beidzot esam nonākuši Amerikā un gatavi parādīt savas spējas šeit. Liels paldies atbalstītājiem, sponsoriem, kas palīdzēja sapnim piepildīties. Ziņosim par dienas kārtību pavisam drīz.”

Jāatzīmē, ka pirms dažām nedēļām Baldiņš jau bija ceļā uz ASV, lai piedalītos iepriekšējā posmā, kur būtu bijis jāstartē kroskartu klasē. Tomēr toreiz neizdevās nokārtot iekļūšanu ASV, līdz ar to sapnis izdzisa pusceļā. Šoreiz viss kārtībā – Ronalds jau ir sacensību norises vietā. Pēc iepriekšējā ceļojuma neveiksmes starts Supercar braucēju kompānijā, šķiet, ir kā viens solis atpakaļ, divi uz priekšu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv