Rallijkross: Baltiešu tikšanās pozitīva, bez revolūcijas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.03.2012
16:22

Ceturtdien notikusī Baltijas rallijkrosa pārstāvju tikšanās Rīgā noslēdzās uz pozitīvas, sadarbību veicinošas nots. Šā gada Baltijas rallijkrosa kausa plāni netiek mainīti, līdz ar to sportisti var gatavoties diviem Baltijas kausa posmiem sezonas otrajā pusē Latvijā un Lietuvā.

Visu trīs valstu pārstāvji nolēma tiekties uz trīs posmu Baltijas kausu 2013. gadā. Sacensībām vajadzētu notikt ar posmu katrā valstī, turklāt bez citām ieskaitēm, lai uzsvērtu Baltijas kausa nozīmīgumu un prestižu. Tāpat Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pārstāvji par nākotnes mērķi uzstādījuši tuvoties Eiropas čempionāta klašu principiem (Super 1600 (FWD 1600), TouringCar (RWD 2000) un SuperCar (4WD). Tuvākajās sezonās valstis katra atsevišķi arī analizēs šā brīža divu litru priekšpiedziņas klases nākotni – šāda klase nefunkcionā Eiropas čempionātā, tomēr nacionālajos seriālos pie mums tā ir salīdzinoši populāra. Latvijas gadījumā tieši šī klase ir Latvijas kausa kodols dalībnieku skaita ziņā. Igauņi, savukārt, ir gatavi likvidēt savu ERK 2000, ja klase nespēs nodrošināt sešu dalībnieku kvorumu.

Baltijas rallijkrosa aktivitātes šķiet daudzsološas un, ja plānotais piepildīsies ne tikai uz papīra, bet arī praksē, mūsu reģionā sporta veids izaugs un attīstīsies gan Baltijā, gan Latvijas mērogā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv