Rallijkross: Baltijas kausa posms pārcelts uz Igauniju

Viesturs Saukāns  12.09.2012 10:07 3

  Rallijkross, Ziņas

Šajā nedēļas nogalē paredzētais Latvijas un Baltijas rallijkrosa kauss no 333 trases pārcelts uz Igauniju, Elvas trasi, 29. septembri. Sportistiem iespēja sūtīt pieteikumus!

Šī sacīkste bija paredzēta šonedēļ, sākotnēji Jēkabpils trasē, tomēr pēc tās laicīgas nesagatavošanas posmu bija plānots aizvadīt Ropažos. Arī šo plānu nebija iespējams realizēt, tāpēc Baltijas un Latvijas rallijkrosa kausa posms notiks 29. septembrī Elvas trasē. Elvā trase ievērojami pārbūvēta un izveidojusies par kārtējo lielisko sacīkšu vietu Igaunijā.

Paredzams, ka uz Igauniju dosies līdz pat 10 – 12 dalībniekiem no Latvijas. Šajā sakarā LAF Krosa komisija aicina sportistus pieteikties gan igauņu rīkotājiem (šeit: http://www.autosport.ee/rk/), gan ziņot par pieteikumu LAF Krosa komisijai (autokross@laf.lv). Nolikums šeit.

3 responses to “Rallijkross: Baltijas kausa posms pārcelts uz Igauniju”

  1. latvanis says:

    ieprieksejas brivdienas bus ERC posms Somijā, varbut atceļā šajā posmā redzēsim arī Nitišu. Uz Somiju plānoja doties arī Ligurs ar jauno Skodu, pedeja posma Igaunijā jau bija pieteicies, bet bildēs redzu sarkano VAZni. Skatos, ka sīvākie konkurenti no latviešiem jau pieteikušies, trūkst tikai Porietis, ja auto jau nav pārdots. Bšu jāseko līdzi sarakstam, varbūt jāsaņemas aizbraukt uz Igauniju :)

  2. Kristaps VAZ #8 says:

    Atceļot NEZ’u Bauskā un BK “333”, rallijkrosa popularitāte Latvijā nepieaugs. Nezinu un pat īsti laikam negribu iedziļināties īstajos iemeslos, bet nu fakts kā tāds ir diezgan skumjš.

    Pa lielam RX braucējus visi pazīst tikai savā starpā. Kaut ko stāstot cilvēkiem no malas par rallijkrosa sacīkstēm/braucējiem, viņiem pirmais kas nāk prātā ir rallijs..

    (offtopiks) Vispār cik ir novērots, tad vidusmēra latvietim eksistē tikai 2 auto sporta veidi – rallijs un F1 :rotfl:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru