Rallijkross: Baltijas rallijkrosa fināls Kehalā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.09.2020
09:21
Šīs sezonas vienam no atklājumiem Kasparam Fricsonam ir iespēja Latvijas čempionāta medaļai pievienot arī NEZ Baltijas panākumu

Sestdien Igaunijā, Kehalas trasē norisināsies NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta pēdējais posms, kurā noskaidrosies visi kopvērtējuma uzvarētāji. Līderpozīcijās lielākoties Latvijas sportisti, taču cīņa nebūs vienkārša.

Super 1600 klasē desmit pieteikumu, un tikai viens Latvijas braucējs – Juris Spīķis. Viņš, toties, ir kopvērtējuma līderis pēc Biķernieku un Vilkiču posmiem, un Jurim būs jāaizvada skarbs duelis ar Janno Liguru par NEZ Baltijas kausa kopvērtējuma uzvaru.

NEZ Super 2000 klasē pieteikti seši braucēji, no kuriem divi mūsējie – kopvērtējuma pirmajās divās vietās esošie Maija Stakena un Jānis Ikers. Abiem nopietns drauds būs spēcīgais Lietuvas braucējs Deivids Vareika.

NEZ Touringcar aizmugures piedziņas klasē, norijuši aizvainojumu par diskvalifikāciju trūkstošu katalizatoru dēļ, uz starta Latvijas braucēji Kristaps Grunte un Kaspars Fricsons. Par spīti Lietuvas incidentam, abi joprojām ir kopvērtējuma trijniekā, un pēdējā posmā centīsies apspēlēt igauni Steinu Karu, kurš šobrīd ir klases līderis.

Septiņi pieteikumi 4WD klasē, no kuriem divi Latvijas braucēji – Jānis Baumanis (tas, no elektromobiļiem) un Edijs Ošs. Edijs ir tikai trīs punktu attālumā no kopvērtējuma līdera Andri Ouna – ir iespēja lieliski noslēgt debijas sezonu pilnpiedziņas klasē.

Izredzes uzvarēt Xtreme klasē ir Ronaldam Baldiņam, taču tad vāju sacīksti savās mājās jāpiedzīvo kopvērtējuma līderim Andr Kīlam. No latviešiem uz starta Jānis Baumanis (tas, no kroskartiem).

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv