Rallijkross: Baumaņiem un Nitišam pievienojas Spīķis

Viesturs Saukāns  10.05.2017 15:17 7

Nedēļas nogalē Beļģijā turpināsies pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāti, kurā uz starta stāsies arī Latvijas sportisti. Tradicionāli Supercar startējošajiem Jānim Baumanim un Reinim Nitišam, kā arī Super 1600 braucējam Artim Baumanim pirmo reizi pievienosies arī Juris Spīķis.

Juris Spīķis piedzīvos debiju Eiropas čempionātā, startējot ar TT Motorsport un Uģa Trauberga aprūpēto Renault Twingo. Vēlākajos sezonas posmos pievienosies arī otrs braucējs Arnis Odiņš, kurš būs līdzi palīdzēt Jurim un gūt pieredzi arī Beļģijā.

Super 1600 klasē startam pieteikti 30 dalībnieki. Portugāles posma pieredze gan rāda, ka dalībnieku skaits var būt arī krietni mazāks – Montalegrē cīnījās tikai 24 no pieteiktajiem 30 braucējiem.

Beļģijā startēs arī RX2 (bijušie RX Lites) automobiļi, savā pirmajā sezonas starptautiskās sērijas posmā. Arī šajos sarakstos Latvijas vārds – uz starta stāsies ar Latvijas licenci startējošais krievs Vasīlijs Grjazins. RX2 klasē startam pieteikti 18 dalībnieki.

 • mmm

  Kas Grjazins par Latvijas vārdu, pie tam ar krievu licenci? Nomainījis pilsonību uz LV?

 • Livars

  Bija runa ka Spīķis un Odiņš startēs RC Europe, bet seriāls klusē. Tad nebūs vairs? Mājas lapa klusē. Tagad viņi pieslēdzas World RX. . .

  • Kristaps Maševskis

   Tā tās baumas arī rodas. Pirmā dzirdēšana par RC.

 • Livars

  Uun šodien paziņoja, ka Rallycross Challenge Europe seriāls šosezon nebūs. Tad uz Lietuvu jūlija sākumā nebūs braukt atbalstīt savējos. Cik žēl…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***