Rallijkross: Baumanis aizvada cienījamu cīņu pusfinālā (papildināts)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
06.08.2017
22:19

Jānis Baumanis Kanādā savā pusfināla braucienā sasniedza piekto vietu, objektīvi piekāpjoties ātrākajiem konkurentiem. Fināls izpaliek, bet kopvērtējumā sasniegti vērtīgi punkti.

Savā pusfinālā Jānis startēja no otrās rindas, bet braucienā izvēlējās stratēģiju Džokerī doties vēlu – priekšpēdējā aplī. Vienīgi pārliecinošais līderis Kristofersons atlika Džokera veikšanu uz pēdējo apli. Šī stratēģija Baumanim ļāva nonākt pat otrajā vietā, taču Džokerī pabijušie bija pārāk pietuvojušies, lai Jānim būtu cerības izbraukt no Džokera finālam nepieciešamajā trijniekā. Pēc nelielas grūstīšanās ar Ekstremu Baumanis nonāca sestajā vietā, paceļoties pozīciju augstāk pēc Ekstrema izstāšanās.

Finālā iekļuva Kristofersons, T.Hansens un Eriksons.

Andris Baumanis: “Jānis izdarīja visu, ko varēja, starts bija labs, nončām trešajā vietā. Taču trešā apļa beigās mašīnai sāka kāpt temperatūra, tāpēc Jānim nācās samazināt tempu. Kā ir, tā ir. Pašlaik meklēsim iemeslu defektam, bet viena no versijām – mašīnai uzlikām jaunu interkūleri, un, tā kā šaja trasē grunts daļu veido smalki akmentiņi, uzbūvējām priekšā papildu aizsargsietu. Iespējams, tas neļāva mašīnai pilnvērtīgi dzesēties. Taču kopumā esam apmierināti, Jānis brauca labi, komanda strādāja perfekti. Gatavojamies nākamajam posmam!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv