Rallijkross: Baumanis aizvada cienījamu cīņu pusfinālā (papildināts)

Viesturs Saukāns  06.08.2017 22:19 0

Jānis Baumanis Kanādā savā pusfināla braucienā sasniedza piekto vietu, objektīvi piekāpjoties ātrākajiem konkurentiem. Fināls izpaliek, bet kopvērtējumā sasniegti vērtīgi punkti.

Savā pusfinālā Jānis startēja no otrās rindas, bet braucienā izvēlējās stratēģiju Džokerī doties vēlu – priekšpēdējā aplī. Vienīgi pārliecinošais līderis Kristofersons atlika Džokera veikšanu uz pēdējo apli. Šī stratēģija Baumanim ļāva nonākt pat otrajā vietā, taču Džokerī pabijušie bija pārāk pietuvojušies, lai Jānim būtu cerības izbraukt no Džokera finālam nepieciešamajā trijniekā. Pēc nelielas grūstīšanās ar Ekstremu Baumanis nonāca sestajā vietā, paceļoties pozīciju augstāk pēc Ekstrema izstāšanās.

Finālā iekļuva Kristofersons, T.Hansens un Eriksons.

Andris Baumanis: “Jānis izdarīja visu, ko varēja, starts bija labs, nončām trešajā vietā. Taču trešā apļa beigās mašīnai sāka kāpt temperatūra, tāpēc Jānim nācās samazināt tempu. Kā ir, tā ir. Pašlaik meklēsim iemeslu defektam, bet viena no versijām – mašīnai uzlikām jaunu interkūleri, un, tā kā šaja trasē grunts daļu veido smalki akmentiņi, uzbūvējām priekšā papildu aizsargsietu. Iespējams, tas neļāva mašīnai pilnvērtīgi dzesēties. Taču kopumā esam apmierināti, Jānis brauca labi, komanda strādāja perfekti. Gatavojamies nākamajam posmam!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 29.04.2018.

LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms

LAF Krosa komisijas kausa 6. posms

Nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - KKK

Pieteikums - Komanda

Dalībnieki - FR (18)

Dalībnieki - KKK (5+1)

Reģistrācija dal.parkā

***

Portugāle, Montalegre, 29.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 2. posms

Latvijas sportisti:

PČ Supercar: Jānis Baumanis

EČ Super 1600: Artis Baumanis