Rallijkross: Baumanis ar lielisku otro braucienu pusfināla zonā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.05.2019
17:48
Jānis Baumanis pēc pirmā brauciena neveiksmes otrajā lidoja!

Pasaules rallijkrosa čempionāta ceturtajā posmā Latvijas sportists Jānis Baumanis pēc pirmās dienas ir 11. vietā, kas gan neuzrāda latvieša potenciālu – rezultātu bojā pirmā brauciena neveiksme.

Baumanis pirmajā kvalifikācijā startēja no ārmalas un, meklējot ceļu garām konkurentiem, aizķēra pirmā asā līkuma iekšmalas riepu krāvumu. Mašīnu ierāva apmalē, un Jānis bija spiests apstāties un braukt atpakaļgaitā, lai tiktu vaļā no apmales gūsta. Lai gan viņš to paveica zibenīgi, zaudētās sekundes neļāva gūt augstāku pozīciju par 15. vietu.

Baumaņa ātrums izpaudās otrajā braucienā, kad Jānis dominēja brauciena gaitā. Lai gan viņu apspēlēja izcili braukušais Šaiders, Baumanis sērijā guva ceturto vietu, nepārspējot vienīgi šķietami netveramos brāļus Kevinu un Timiju Hansenus un Šaideru.

Divu braucienu summā Baumanis 11. vietā, taču rezultāti pusfinālu zonā ir ļoti blīvi – trešā līdz 11. pozīcija ir desmit punktu robežās. Svētdienas kvalifikācijas braucieni būs īpaši dramatiski un izšķiroši.

Pēc pirmās dienas pasaules Supercar klases vadībā ar divām uzvarām divos braucienos atrodas T.Hansens (100 punkti), seko K. Hansens (87), Andreass Bakerūds (79) un pārējā līderu armāda. Jānim Baumanim 69 punkti.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv