Rallijkross: Baumanis debitēs SuperCar, Nitišs turpina cīņu par medaļu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.05.2015
13:21

Nedēļas nogalē turpināsies pasaules rallijkrosa čempionāts – Lielbritānijā tiks aizvadīts ceturtais posms. Lidenhilas trasē SuperCar ieskaitē sezonu turpinās Reinis Nitišs, bet debiju piedzīvos arī Jānis Baumanis.

Nitiša sezonas sākums bijis kā pa celmiem – sarežģīti posmi, veiksmes un neveiksmes. Tomēr labā ziņa – rezultātā trijos posmos sasniegti divi pjedestāli. Punktu izteiksmē gan pašlaik sestā vieta, nepalīdzēja arī par pusfināla avāriju ar Štolu tiesnešu atņemtie pieci punkti (lai gan – labi, ka tikai šāds lēmums, varēja būt daudz sliktāk). Pēc īpatnēja sezonas sākuma jāatrod stabilitāte – ātrums un prātīgums Reinim nav pazudis.

Lielā intriga šobrīd ir Jāņa Baumaņa debija SuperCar klasē Hansen Talent Development komandas sastāvā ar Peugeot 208 WRX automašīnu. Pērnā gada Hansen komandas automašīna ar šā gada uzlabojumiem būs gana spēcīgs automobilis iespaidu gūšanai. Pašlaik gan Baumanim īpaši mērķi nav uzstādīti, kas arī nav slikti – tā tik trūka, ja kāds un viņš pats no sevis prasītu, piemēram, finālu vai, „pa latvisko”, Nitiša uzveikšanu.

SuperCar klasē 29 pieteikumi. Kolorītākie tēli vēl bez pasaules čempionāta pamatsastāva braucējiem ir vairāki mājinieki, no kuriem zināmākie ir arī Latvijā startējušais rallija braucējs Gajs Vilkss un BTCC bijušais čempions un rallijkrosa komentētājs angļu versijā Endrju Džordans. Lidenhilā vēl bez SuperCar arī Eiropas čempionāta posms TouringCar un nākamā RX Lites sacīkste.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv