Rallijkross: Baumanis kļūst par Larsona komandas biedru pasaules čempionātā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.03.2020
12:51
Daudzi šo duetu - Baumanis un Larsons - jau sagaidījuši ar sajūsmu. Plus vēl Ekstroma Audi...

Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis šogad startēs pilnu pasaules rallijkrosa čempionāta sezonu, startējot ar jaunākās paaudzes EKS Audi S1 automašīnu. Baumanis kļuvis par Eiropas čempiona Robina Larsona komandas biedru KYB Team JC komandā.

Jaunizveidotā pasaules rallijkrosa čempionāta komanda KYB Team JC ir tā pati jau iepriekš pieminētā JCRaceteknik vienība, kuras sastāvā marta sākumā tika izziņots Larsons. Komanda saņēmusi citu pasaules čempionāta komandu piekrišanu, lai varētu pievienoties čempionātam pēc noteiktā termiņa gan individuālajā, gan komandu ieskaitē. Tātad Baumanis un Larsons kļūst par čempionāta pamatsastāva braucējiem un plānots starts visos posmos.

Komandas oficiālajā paziņojumā teikts: “Komanda sadarbībā ar EKS un KYB turpinās darbu amortizatoru attīstīšanā. Tehniskā sadarbība starp JC un EKS aizsākās 2019. gadā, un šogad turpināsies gan pasaules, gan Eiropas rallijkrosa čempionātā. Abi braucēji startēs ar Audi S1 EKS jaunākās specifikācijas automašīnām.”

Komandas paziņojuma ietvaros Jānis Baumanis saka: “Esmu sajūsmināts par gaidāmo jauno sezonu un jauno komandu. JC un Robins pērn Eiropas čempionātā parādīja lielisku ātrumu, tāpēc uzskatu, ka šogad ar divām mašīnām pasaules čempionātā mēs būsim vēl spēcīgāki. Ar nepacietību gaidu iespēju sēsties jaunākajā EKS Audi ar visjaunākajiem KYB amortizatoriem. Robins mašīnu pārliecinoši zina labāk, taču es ceru turēt līdzi viņa sniegumam pēc iespējas ātrāk. Es teiktu, ka mani iepriekšējie četri gadi ar Ford bija visai smagi. Pēc četriem gadiem ar Ford es esmu ļoti priecīgs pārsēsties Audi. Tas ir liels solis, un man tas būs liels izaicinājums. Sezonas sākums vairāk paies kā jaunās mašīnas apgūšanas periods, taču jebkurā gadījumā jau no pirmajiem posmiem gribu būt pusfinālu zonā. Protams, sapnis ir uzvarēt, un zinu, ka to panākt būs ļoti grūti. Taču ar ātrām mašīnām un labu komandu vienmēr ir iespēja sapnim piepildīties.”

“Covid-19 pašsaprotami gatavošanos pirmajām sacensībām padara ļoti sarežģītu, vīrusa pandēmijai ir liela ietekme uz mūsu dzīvi. Es vēlos, lai visi uzklausa un ievēro nepieciešamās drošības direktīvas, un ceru, ka drīz varēsim stāties uz starta. Ar nepacietību gaidu pirmo iespēju aizvadīt izmēģinājumus un salīdzināt savus apļu laikus ar Robinu.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv