Rallijkross: Beniluksa posms Beļģijā pārcelts uz oktobri

Viesturs Saukāns  07.04.2020 21:53 0

  Rallijkross, Ziņas

Arī Spa posms Beļģijā tiek pārcelts - ar cerībām nogruntēties kalendārā oktobra sākumā

Pasaules rallijkrosa čempionāta trešais paredzētais posms Beļģijā, Spā trasē no 16.-17. maija pārcelts uz oktobra sākumu. Attiecīgi, nākamais plānotais “pirmais” posms šobrīd izveidojas Norvēģijas sacīkste jūnija vidū.

Kā jau bija gaidāms, Covid-19 vīrusa pandēmijas dēļ Beļģijas sacīkste no maija vidus ir svītrota. Tiek cerēts šo posmu aizvadīt 3.-4. oktobrī, ko gan vēl jāapstiprina FIA. Jāatzīmē, ka šī ir pirmā WRX sacīkste, kuru pārceļot tiek iezīmēts konkrēts pārcelšanas datums – Spānijas un Portugāles posmi tika pārcelti bez konkrētu datumu minēšanas.

Beļģijas posmā bija paredzētas cīņas arī Eiropas Supercar ieskaitē un elektro auto klasē Projekt E.

Līdz ar to ir skaidrs, ka pasaules rallijkrosa čempionāts sāksies ne ātrāk par 13.-14. jūniju, kad paredzēts posms Hellā, Norvēģijā.

Latvijas līdzjutējiem kopējā kalendārā šobrīd par pirmo ierakstu kļūst Latvijas autokrosa čempionāta pirmais posms Brenguļu autotrasē, kas paredzēts 16. maijā. Lai gan šodien Latvijas valdība paziņoja par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 12. maijam, kas ir pirms Valmieras sacīkstes, Brenguļu posma norises iespēja paredzētajā datumā joprojām šķiet vairāk nekā kutelīga.

Dalies ar šo ziņu