Rallijkross: Biķerniekiem jau 14 pilnpiedziņu pieteikumi

Viesturs Saukāns  27.07.2011 15:31 6

  Rallijkross, Ziņas

Kopējais nedēļas nogales NEZ rallijkrosa čempionāta posma Rīgā dalībnieku skaits ir atzīstams. Tomēr patīkamākais šoks ir klasē, no kuras to gaidīja vismazāk – pilnpiedziņas NEZ 4WD klasē pieteikušies jau 14 sportisti. Ja tiešām visi atbrauks, skaitlis būs līdzīgs kā šobrīd Eiropas autokrosa čempionāta posmos.

Pašlaik trīs no sarakstā iekļautajiem dalībniekiem ir Latvijas braucēji: krosa veterānam Aldim Zēbergam pievienosies jau pērn startējušie Uldis Apsītis un Kārlis Goldmanis. Visi trīs Rīgā startēja arī pērn, turklāt ļoti cienījami.

Galvenie favorīti – norvēģiete, NEZ čempione un pirmā posma uzvarētāja Kamilla Antonsena, kā arī soms Silvo Vītanens, kurš dominēja pērn, taču līdz brīdim, kad turbīnas defekta dēļ izstājās.

Uz starta lietuvieši – Kazimiers Gudžjūns, kura sniegums ievērojami uzlabojies, Vitaljus Plastinins un Arvids Galinis. Igauņi – jaunais talants Stens Oja, kurš pēc panākumiem pērn NEZ 1600 klasē sezonu šogad sāka ar otro vietu aiz Antonsenas Lietuvā. Arī ar Helmetu Palmu, kurš Vilkičos bija trešais, šķiet, būs jārēķinās.

Kopumā klase šķiet ļoti interesanta – viens no galvenajiem intrigas elementiem nedēļas nogalē!

Dalies ar šo ziņu