Rallijkross: Brediks un Baumanis dodas uz Rallycross Challenge

Viesturs Saukāns  12.09.2014 13:33 2

  Rallijkross, Ziņas

Latvijas sportisti Agris Brediks un Artis Baumanis dodas uz Eiropas Rallycross Challenge seriāla pēdējo posmu Čehijā, Sosnovas trasē. Agrim otrā sacīkste šajā seriālā pēc veiksmīgās debijas pērn, savukārt Artis debitēs Eiropas līmeņa cīņās.

Brediks SuperCar klasē pirms gada turpat Sosnovā guva trešo vietu, taču kopš Čehijas cīņas vairs nav apmeklējis Rallycross Challenge posmus, lai gan tika izskatīta iespēja aizvadīt pat pilnu sezonu.

Baumanis savā pirmajā sezonā rallijkrosā var lepoties ar NEZ rallijkrosa vicečempiona titulu, spožu sniegumu Igaunijas čempionātā, kam sekos debija Eiropas Rallycross Challenge Super 1600 klasē. Šī būs laba iespēja sevi salīdzināt ar Eiropas ja ne augstāko līgu, tad noteikti tuvākos šīs līgas sekotājus.

Skumji, ka Rallycross Challenge organizatori savu jau tā dalībnieku skaita ziņā jūtīgo seriālu neaizraujas popularizēt – pašlaik nav atrodams oficiālais Sosnovas posma dalībnieku saraksts, bet seriāla mājas lapā ir sezonas gaitā papildināts saraksts, kuram ar reālo posmu sastāvu nav nekāda sakara. Piemēram, Čehijā uz starta tiek gaidīti arī Reinis Safonovs un Mārtiņš Porietis, taču nekas neliecina, ka latvieši gatavojas apmeklēt šo sacīksti. Līdz ar to pašlaik grūti komentēt Bredika un Baumaņa iespējamos konkurentus.

Dalies ar šo ziņu