Rallijkross: Edijam Ošam drāma Norvēģijā, Spīķis nāk palīgā

Viesturs Saukāns  14.08.2015 18:27 2

Piektdiena izvērtusies dramatiska Latvijas rallijkrosa braucējam Edijam Ošam, kurš Norvēģijā sacenšas ar laiku un apstākļiem, lai tiktu līdz Skienas trasei. Vispirms komandas autobuss nosprūda šķērsām ceļam, izveidojot mežonīgu sastrēgumu. Kad šī problēma atrisinājās, busam salūzusi ātrumkārba.

„No rīta nosprūdām ar busu, radot pamatīgu sastrēgumu. Dabūjām traktoru, kas mūs novilka no nejaukās situācijas. Taču tagad (piektdienas pēcpusdiena) stāvam kalnu pārejā ar salūzušu ātrumkārbu. Par 2500 eiro esam izsaukuši evakuatoru, kas tiks galā ar autobusu. Savukārt Jura Spīķa komanda nāk talkā, skrienot pretī tautiešiem ar savu busu sporta mašīnas nogādāšanai trasē. Līdz trasei vēl aptuveni 280 kilometri, tāpēc varam tikai cerēt Skienā nonākt vēl gaismā,” piedzīvojumus stāsta Edijs Ošs.

Jāatzīmē, ka Edija neierašanās trasē šodien nebūtu liela bēda – reģistrācija NEZ čempionāta pēdējam posmam ilgst līdz sestdienas 9:45 pēc vietējā laika.

Tikmēr NEZ 2000 klase, kurā Spīķis un Ošs cīnās par medaļām, pagaidām pārsteidz ar faktu, ka dalībnieku sarakstā nav čempionāta līdera dāņa Rasmusa Nilsena, kurš līdz šim aizvadījis visus posmus – Lietuvā, Latvijā un Dānijā. Protams, tas neizslēdz iespēju, ka Nilsens parādās sacīkstē. Taču izdevīgāk, protams, būtu, ja viņa nebūtu…

  • Turās! Jāsaiet!!!

  • Raimis

    Nu ja viss veiksmīgi beigsies, tad džekiem kārtīgs piedzīvojums un būs pēc laika ko atcerēties, bet veiksmi gan Ošam, gan Spīķim!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***