Rallijkross: Eiropas čempions Reinis Nitišs uzvar arī Vācijā!

Viesturs Saukāns  21.09.2013 10:07 6

  Rallijkross, Ziņas

Eiropas rallijkrosa Super 1600 klases čempions Reinis Nitišs nedēļas nogalē aizvada cīņu seriāla pēdējā posmā Vācijā. Lai gan tituls rokā, uzdevums viens – uzvara! Super 1600 klasē 22 pieteikumi.

Sv., 21:15: Reinis Nitišs Vācijas posmu noslēdz ar uzvaru! Pēc sarežģītām svētdienas kvalifikācijām, pusfinālā gūta otrā vieta, bet finālā – pārliecinoša uzvara! Trešajā kvalifikācijā Nitišs pēc sišanas un stumšanas bija tikai devītais, bet ceturtajā braucienā trešais savā grupā, ceturtais sērijā. Nitišs kvalifikāciju noslēdza trešajā vietā. Aizvadīti deviņi posmi, gūtas sešas fantastiskas uzvaras un Eiropas čempiona tituls!

17:30: Reinis Nitišs pirmo dienu noslēdz līderpozīcijā! Uzvarēti abi braucieni, tiesa, tas nebija viegli, jo piedzīvotas kontaktcīņas. Pirmajā braucienā Reinim netipiski saņemts brīdinājums par Minihanova stumdīšanu, bet otrajā braucienā Nitišu no abiem sāniem spārdīja Linnemans.

11:05: Reinis ir pārliecināts, ka posmā netiks doti komandas rīkojumi bīdīt komandas biedru Rahmatuļinu uz vicečempiona posteni, Nitišs vēlas sezonas sesto uzvaru! Tā kā bez stratēģiskām, latvietim neizdevīgām spēlītēm. Arī Uģis Traubergs apstiprināja tieši pretējo: “Cik zinu, komandas šefs Pinomaki ir teicis, ka, ja vien viņš jutīšot kaut mazākās komandas biedru spēles Rahmatuļina rezultāta veidošanā Vācijā, abi lidos, un tālu!” Tikmēr Reinis facebook profilā komentējis, ka dodas pēc sestās uzvaras šosezon, savukārt viņa principiālākais sāncensis Linnemans apakšā parakstījis: “Tikai tavos sapņos! Tiekamies manos atpakaļskata spoguļos!” Tiesa, viss parakstīts ar smaidiņu simboliem, no kā jāsaprot, ka, lai arī brīdinājums ir nopietns, attiecības abu starpā ir pozitīvas.