Rallijkross: Gabecs sāk sezonu Vācijā, gatavojas arī citi

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.04.2013
11:39

Šajā nedēļas nogalē Vācijā, Grosdellnas trasē startēs Vācijas rallijkrosa un autokrosa čempionāti. Rallijkrosā uz starta arī ar Latvijas licenci startējošais, Vācijā dzīvojošais Igors Gabecs. Tikmēr arī citi Latvijas rallijkrosa braucēji gatavojas sezonai.

Gabeca SuperNationals klasē plāno startēt 12 dalībnieki. Sacīkstes notiks abas dienas, kopā ar autokrosa posmu. Rallijkrosa braucējiem sestdien brīvie treniņi, laika kontrole un pirmā no trim kvalifikācijām. Svētdien divas atlikušās kvalifikācijas un fināli. Jāpiebilst, ka pērn Igors aizvadīja gandrīz visus Vācijas čempionāta posmus, kopvērtējumā gūstot 15. vietu no vairāk nekā 40 punktus guvušiem dalībniekiem.

Gabecs būs otrais rallijkrosa braucējs, kurš šogad uzsāks sezonu. Vairāki Latvijas sportisti gatavojas. Piemēram, Toms Ziedāns paralēli Latvijas autokrosa čempionāta programmai centīsies veikt arī pilnu NEZ Rallijkrosa čempionātu NEZ 2000 klasē. Savukārt Mārtiņš Porietis gatavo Super 1600 Peugeot 207 automašīnu, ar kuru plānots startēt dažādās sacīkstēs Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Čehijā. Būvniecības darbi, pēc visa spriežot, arī Māra Ločmeļa nometnē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv