Rallijkross: Gājis bojā atraktīvais Kens Bloks

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.01.2023
08:09

Pirmdienas pēcpusdienā ASV sniega motocikla avāriju piedzīvojis leģendārais autosporta entuziasts Kens Bloks, ejot bojā notikuma vietā.

Informāciju apstiprina viņa Hoonigan Racing Division komanda. Savukārt varasiestādes ziņo, ka Bloks piedzīvojis avāriju, braucot pa kalna nogāzi. Sniega motocikls pārsvēries ar aizmuguri uz priekšu, uzkrītot virsū braucējam, kurš no gūtajām traumām miris notikuma vietā. Oficiāls nāves iemesls tiks paziņots vēlāk. Bloks braucis vairāku braucēju grupā, tomēr avārijas brīdī bija nedaudz attālinājies no pārējās grupas.

Kens Bloks lielu atpazīstamību ieguva ar saviem īpašajiem Gymkhana triku video, taču daudz laika speciālists veltījis arī īstām autosporta sacensībām — rallijam un arī rallijkrosa pasaules čempionātam. Mūsu sporta veidā karjera sākās dzimtajā Amerikā, startējot X Games un Global Rallycross seriālos. Vēlāk Bloks nonāca Eiropas rallijkrosa čempionātā, gūstot uzvaru 2014. gada Norvēģijas posmā. 2016. un 2017. gadā braucējs startēja pasaules rallijkrosa čempionāta ieskaitē, pāris reižu stājoties uz posmu pjedestāliem.

Kena Bloka atraktivitāte, braukšana uz riska robežas bija ASV rallijkrosa simbols un iedvesmoja daudzus esošos un topošos rallijkrosa braucējus.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv