Rallijkross: Grunte un Veģeris Misso finālā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.07.2020
15:11
Jānis Veģeris Igaunijas čempionātā ir viens no SuperCar klases medaļu pretendentiem

Igaunijas rallijkrosa čempionāta otrajā posmā Misso trasē Latvijas braucēji Kristaps Grunte un Jānis Veģeris guva pozīcijas savu klašu finālā, tomēr šoreiz bez pjedestāliem.

Touring car klasē Grunte deviņu dalībnieku konkurencē sasniedza divas trešās un vienu ceturto vietu. Pusfināls pērnā gada Igaunijas čempionam izdevās varens, gūta uzvara. Tomēr finālā problēmu dēļ Kristaps lēni riņķoja pa trasi, finišējot pēdējā vietā, apli aiz uzvarētāja Prīta Rebanes. Līdz ar Kalmera Vahta diskvalifikāciju no trešās vietas Gruntem posmā formāli piektā pozīcija.

Jānis Veģeris SuperCar klasē pirmajā kvalifikācijā guva daudzsološu otro vietu aiz Andri Ouna, taču nākamajos braucienos piektā un ceturtā vieta. Kvalifikācijas kopsummā Jānim piektā pozīcija astoņu dalībnieku konkurencē. Finālā, uzrādījis ceturto ātrāko apļa laiku, Veģeris sasniedza sesto vietu, sīvi spēkojoties par ceturto pozīciju ar Valduru Reinsalu un Seido Nommkulu. Uzvaru sasniedza pilnpiedziņas klasē debitējušais Arvo Kasks.

Pēc diviem no Igaunijas čempionātā paredzētajiem pieciem posmiem Jānis Veģeris SuperCar klasē atrodas ceturtajā vietā, taču ir skaidrs, ka cīņa no otrās līdz piektajai vietai sezonas turpinājumā būs punkts punktā, turklāt Kaska veiksmīgā debija sola palielināt medaļu pretendentu skaitu.

Grunte pēc diviem posmiem ir trešajā vietā, būs jāpacīnās, lai neizlaistu no rokām iespēju aizstāvēt pērno čempiona titulu – vēl to var paveikt.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv