Rallijkross: Holjesas vizīti latvieši noslēdz top-10

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.05.2021
08:10

RallyX Nordic seriāla posmi Zviedrijā, Holjesas trasē Latvijas sportistiem Ronaldam Baldiņam un Reinim Nitišam izrādījās veiksmīgi – ceturtajā sacīkstē abi Latvijas sportisti atkal guvuši pozīcijas vadošo braucēju pulkā.

Ronalds Baldiņš pēc trešās vietas pirmajā Holjesas cīņā ceturto posmu noslēdza sestajā vietā, bet Reinis Nitišs posmā astotais. Tiesa, sacensība ne tuvu nebija vienkārša.

Baldiņš posmu iesāka ar vājiem rezultātiem kvalifikācijās, pēc kā Ronalds pats pieņēma, ka cīņa par augstu rezultātu sacīkstē ir faktiski beigusies. Taču, sakopojot spēkus, Baldiņš pamanījās iekļūt pusfinālā, kurā tika paveikts vēl viens brīnums, kam sekoja iespēja startēt finālā. Finālcīņā valmierietis spēkojās par pjedestāla pozīciju, taču apdzīšanas brīdī tehnikas problēmas radīja avārijas situāciju, par ko vēlāk tika saņemta diskvalifikācija. Pēdējā vieta finālā, sestais posma rezultātos.

Reinis Nitišs bija gandarīts par kopumā demonstrēto ātrumu, ar ko būtu pieticis, viņaprāt, arī pjedestālam. Šoreiz gan cīņa noslēdzās pusfinālā. Atradies brauciena vadībā, Nitišs nedaudz kļūdījās, zaudējot līderpozīciju. Vēlāk kontaktcīņas ar uzbrūkošiem sekotājiem neļāva sasniegt finālu – Reinis palika trešais savā pusfinālā, pozīciju aiz finālistu robežas. Posms, līdz ar to, noslēgts astotajā vietā.

Pēc četriem RallyX Nordic posmiem Nitišs kopvērtējumā atrodas ceturtajā vietā, bet Baldiņš ir septītais. Nākamie posmi paredzēti jūnija sākumā Somijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv