Rallijkross: Jānis Baumanis paziņo par pilnu sezonu Eiropas čempionātā!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.04.2014
09:52

Pārsteigumu sarūpējis Latvijas autokrosa čempions un rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis, paziņojot, ka šogad plāno aizvadīt pilnu Eiropas rallijkrosa čempionāta sezonu Super 1600 klasē, Set Promotion komandas sastāvā, pie jaunākā Renault Twingo modeļa stūres. Jau pēc nedēļas debija Portugālē.

Jānis atzīst, ka arī viņam pašam šī ziņa ir pēdējo dienu šoks: „Vēl pirmdien es biju pārliecināts, ka šogad rallijkrosā startēšu Igaunijas un NEZ sacensībās ar savu pērn apgūto Peugeot. Varbūt sezonas beigās būtu devies uz Eiropas posmu Vācijā. Taču pēkšņi viss sagriezās ar kājām gaisā. Dažu stundu laikā parādījās vairākas versijas, bet vēlāk ar Uģa Trauberga palīdzību nonācu līdz Set Promotion – Reiņa Nitiša pērnajai komandai. Set Promotion pilnībā apkalpos manu automašīnu, kas ir jaunākais rallijkrosa Renault Twingo – ar jaunāko ātrumkārbas un motora versiju. Šobrīd sūtu pēdējā brīža pieteikumu – lai gan termiņš jau beidzies, Jusi Pinomaki vārds aprindās darbojas lieliski. Es pats laikam vēl esmu šokā, vēl nespēju aptvert. Taču mums jāstrādā, lai viss notiktu kā nākas. Pašlaik grūti runāt par mērķiem un uzdevumiem, tomēr klusībā sevi redzu Reiņa pēdās – vispirms uzdevums būs iekļūt top-6, vēlāk – skatīsimies. Apzinos savu minimālo pieredzi rallijkrosā, būs daudz jāmācās!”

Super 1600 klasei Eiropas čempionātā ir deviņi posmi – tās pašas sacīkstes, kas Nitišam pasaules čempionātā SuperCar, izņemot, protams, Argentīnas, Turcijas un Kanādas posmus.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv