Rallijkross: Jānis Baumanis pirmajā braucienā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.05.2019
21:31

Pasaules rallijkrosa čempionāta trešā posma Beļģijā, Spā trasē pirmajā braucienā startēs pirmajā grupā, vēsta piektdienas izlozes rezultāti.

Jāņa pretinieki ir gluži vai īpatnēji saistīti ar latvieti: viņš startēs vienā grupā ar komandas biedru Polu Triju, Kristianu Šžabo, kuram Baumanis iepriekšējā posma pusfinālā “nozaga” finālu, Fransuā Divālu, kurš nomainīja otru baltieti Roku Baciušku lietuviešu ES Motorsport komandā… Gan jau arī par Gerlēnu Šišeritu varētu piemeklēt faktu, kas tieši saistīts ar latviešu pilotu.

Tā kā cīņai pieteikušies 20 dalībnieki, četras kvalifikācijas grupas ir pilnas – visās pa pieciem braucējiem. Grupas spēku samēru ziņā šķiet līdzīgas, vienīgi ceturtā grupa fināla cienīga, jo tajā sapulcējušies abi spēcīgie brāļi Timijs un Kevins Hanseni, allaž atraktīvais Liems Dorans, uz brīdi čempionātā ieradušais bijušais pasaules čempions Matijas Ekstroms, kā arī Sirils Reimonds.

Super 1600 klasē piecas grupas, un arī visas pilnas. Vienīgie baltieši – igauņi Janno Ligurs un Sīms Saluri – trāpījuši vienā grupā, kopā ar diviem krieviem Arturu Jegorovu un Jegoru Saņinu, kā arī pieredzējušo čehu Pavelu Vimmeru.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv