Rallijkross: Jānis Baumanis sasniedz augstāko rezultātu karjerā!

Viesturs Saukāns  05.08.2019 00:37 0

  Rallijkross, Ziņas

Pasaules rallijkrosa čempionāta kārtējā posmā Kanādā Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis sasniedza augstāk rezultātu savā karjerā, finālā finišējot otrajā vietā. Latvijas sportistiem trešais pjedestāls pēc kārtas!

Jānis sacīkstes nogali Kanādā aizvadīja pārliecinoši, kvalifikācijas četru braucienu summā gūstot piekto vietu. Kvalifikācijas braucienos gūtas devītā, piektā, 13. vieta, kā arī izcila otrā pozīcijas pēdējā priekšbraucienā. Savā pusfinālā Baumanis finišēja otrais, bet pēc lieliska starta finālā guva otro pozīciju arī finālā, piekāpjoties vienīgi Andreasam Bakerūdam. Pēc Kevina Hansena un Antona Marklunda sadursmes un kļūdām trešo pozīciju sasniedza Timijs Timerzjanovs.

Jānim Baumanim šis ir augstākais rezultāts karjerā, kas pārspēj aiziepriekšējā posmā Norvēģijā gūto trešo vietu. Abi Jāņa pjedestāli, kā arī Reiņa Nitiša trešā vieta iepriekšējā posmā Zviedrijā radījuši spožu panākumu sēriju – latviešiem pasaules čempionātā trīs pjedestāli pēc kārtas.

Pēc panākuma Baumanis čempionāta kopvērtējumā nepakāpjas augstāk par līdz šim turēto piekto vietu, taču stabilizē šo pozīciju no tuvākajiem sekotājiem.