Rallijkross: Jānis Baumanis šoreiz apstājas pusfinālā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.05.2019
21:19

Sarežģītu pasaules rallijkrosa čempionāta ceturtā posma sacīksti Silverstonā aizvadīja Latvijas pilots Jānis Baumanis. Pusfinālā finišējis ceturtais, Jānis pirmo reizi šosezon palika bez dalības finālbraucienā.

Jāņa nedēļas nogale guva triecienu jau pirmajā kvalifikācijā, kad pēc daudzsološa starta Baumanis meklēja brīvu vietu līkuma iekšmalā, taču iesprūda riepu krāvumā, zaudējot daudz laika. Turpinājums bija pakaļdzīšanās un glābšanās no palikšanas aiz pusfināla robežas. Ceturtais rezultāts otrajā kvalifikācijā solīja drošu atkopšanos, tomēr svētdienas divi kvalifikācijas braucieni desmitajā un 11. vietā padarīja kvalifikācijas fāzes beigas visai nervozas.

Ticis pusfinālā, kvalifikācijas summā gūstot desmito vietu, Baumanis veica izcilu un ļoti skarbu cīņu par vietu trijniekā. Jānis pēc vairākām sadursmēm ar Līemu Doranu jau bija nonācis otrajā vietā, kad aiz viņa un Dorana muguras kūleni apmeta viens no brauciena favorītiem Joni Vīmans. Pusfināls tika apturēts, un Jāņa labais brauciens izzuda.

Atkārtotā pusfinālā Andreass Bakerūds un Dorans nebija noķerami, bet Baumanis iesprūda ceturtajā vietā aiz Kristiana Šžabo. Ungārs pozīciju noturēja, atstājot Jāni ceturtajā vietā.

Finālā uzvaru guva Timijs Hansens, aiz sevis noturot Bakerūdu. Trešo vietu guva Antons Marklunds.

Par spīti sarežģītajam Lielbritānijas posmam Jānis Baumanis pasaules čempionāta kopvērtējumā saglabā ceturto vietu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv