Rallijkross: Jēkabpilieši testē mašīnas

Viesturs Saukāns  12.04.2012 12:13 0

Jēkabpils puses braucēji Reinis Nitišs un Mārtiņš Porietis trešdien 333 trasē aizvadījuši savu automašīnu izmēģinājumus pirms gaidāmajām starptautiskajām cīņām. Nitišs plāno nākamnedēļ startēt Vācijas čempionāta posmā Esteringā, savukārt Porieša pirmais lielais uzdevums būs NEZ čempionāta pirmie posmi Dānijā un Norvēģijā maija vidū.

Porietis pēc izmēģinājumiem bijis apmierināts ar piedzīvoto, pēc mašīnas pārbūves konstatējot, ka izdevies atrast labāku saķeri un samazināt auto izslīdēšanu. Nitišam bija pirmā prakse ar jauno Peugeot 206 – atklājušies sīki defekti, tomēr diena aizvadīta pozitīvi.

Rallijkrosa pirmās aktivitātes Baltijā sāksies nākamnedēļ ar sezonas treniņsacīksti Igaunijā, Misso trasē. Šo sacīksti igauņi un pēdējos gados arī latvieši izmanto kā pārbaudes posmu un atrādīšanos tehniskajiem komisāriem pirms oficiālo seriālu sākuma.

Interesanti, ka uz Vācijas posmu varētu doties arī Vācijā dzīvojošais mūsu valsts krosa braucējs Igors Gabecs, kurš devis mājienu, ka labprāt iegādātos Latvijas licenci.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***