Rallijkross: Jelgavā uzvar Odiņš, Olle un Krūmiņš, kroskartu cīņā – Tobiass

Viesturs Saukāns  18.08.2018 19:40 1

Latvijas rallijkrosa čempionāta piektajā posmā Jelgavā uzvaru Super 1600 klasē guva Arnis Odiņš, Touring 2000 klasē visus apsteidza Jānis Olle, bet LADA RX klasē labākais bija Emīls Krūmiņš. Papildklasē kroskartu braucējiem neuzvarēts palika Dāvis Tobiass.

Šī sacīkste, tāpat kā iepriekšējais posms Mūsā, nebija labvēlīgs kopvērtējumu līderiem Touring 2000 un LADA RX klasē, saasinot cīņu par čempiontituliem pirms pēdējā posma 333 trasē. Touring 2000 līderis Kristaps Grunte sacīksti noslēdza 11. vietā, bet LADA RX līderis Valters Liepiņš bija astotais. Tikmēr Odiņš Super 1600 klasē nedaudz palielinājis pārsvaru pār sekotājiem.

Super 1600 klasē Odiņš finālā sīvā cīņā pārspēja Ediju Ošu, Jāni Spundiņu un Robertu Vītolu. Četrotne finišēja trīs sekunžu ietvaros.

Olle Touring 2000 klasē uzvarēja salīdzinoši droši, bet fotofinišā otro vietu finālā izrāva Jānis Ikers, par mata tiesu (0,025 sekundes) pārspēja Viktoru Elleru.

LADA RX klasē ļoti spēcīgu sacīksti aizvadīja Krūmiņš – uzvaras divos no trim kvalifikācijas braucieniem, pusfinālā un arī finālā, kurā aiz muguras atstāti tuvākie sekotāji Ronalds Baldiņš un Ivars Joelis.

Kroskartu klasē Dāvis Tobiass sakāva konkurentus visos braucienos, arī finālā. Otrā vieta igaunim Lauram Langepronam, bet trešais vēl viens Igaunijas braucējs Karls Martins Miliste.

(Foto: Kalvis Zaļaiskalns)

  • ainis

    Fināli bija maksimāli labi. Olle pārādija klasi, un protams Odiņš arī malacis. Žēl Grunti, bet tas dos papildus intrigu 333.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***