Rallijkross: Kristaps Grunte aizcīnās līdz pjedestālam Pīrojā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.08.2020
10:34
Kristapa Gruntes sezona Igaunijas čempionātā nav vieglapastaiga, tomēr braucējs saglabā labas izredzes uz čempionāta medaļu. Foto: Rallijkross.ee

Igaunijas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā Latvijas braucējs Kristaps Grunte Touring Car klasē izcīnīja trešo vietu, bet Supercar ieskaitē Jānis Veģeris netika finālā.

Abiem latviešiem sacīkste izvērtās sarežģīta. Grunte pēc trim kvalifikācijas braucieniem 11 dalībnieku konkurencē bija tikai septītajā vietās, bet Veģeris desmit braucēju konkurencē bija astotajā vietā. Sākot no pusfināliem gan abu Latvijas braucēju sportiskais liktenis sāka atšķirties.

Kristaps aizvadīja izcilu pusfinālu, izcīnot uzvaru, kas ļāva finālam gatavoties no pirmās starta rindas. Sarežģītā finālbraucienā Grunte sasniedza trešo pozīciju, par četrām sekundēm piekāpjoties uzvarētājam Rommi Pukkam un finišējot tupat aiz otrās vietas ieguvēja Sīmam Sundemā.

Jānim mazāk veiksmes – pusfinālā problēmu dēļ finišēja lielu gabalu aiz līderiem, paliekot ceturtais un netiekot finālā.

Igaunijas čempionāta kopvērtējumā Grunte saglabā lieliskas izredzes uz Touring car klases medaļu, lai gan šajā posmā uzvaru guva kopvērtējuma līderis Pukks – Kristapam sezonas nogalē reālākā cīņa veidojas par otro vietu. Jānim Veģerim Supercar klasē sāk zust iespējas reāli cīnīties par kādu no medaļām. Klasē šajā posmā interesanti rezultāti, jo finālā izstājās kopvērtējuma līderis Andri Ouns, bet otro uzvaru pēc kārtas sasniedza pilnpiedziņas klases debitants Arvo Kasks. Sezonas nogale klasē būs aizraujoša. Čempionātā atlikuši divi posmi – septembrī Kehalā un oktobra sākumā Elvā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv